Detail info
Close

Celtic Legends

Celtic Legends

Datum: 21. května - 4. června 2025
Místo: Hradec Králové, Zlín, Brno, Praha, Liberec

Vstupenky

středa
21
kvě. 2025
19:00
Celtic Legends
Kongresové centrum ALDIS

Hradec Králové

pátek
23
kvě. 2025
19:00
neděle
1
čvn 2025
18:00
Celtic Legends
úterý
3
čvn 2025
19:00
středa
4
čvn 2025
19:00
Celtic Legends
Dům kultury

Liberec

Informace o akci

Celtic Legends pocházejí z divokých a krásných hor Connemar v Irsku a cestovali po světě od svého vzniku. Jejich show, naplněnou tradiční irskou kulturou, můžete nyní zažít i ve své zemi. Představení s živou hudbou, tancem a zpěvem s ohledem na kulturu a starověkou historii vytváří úžasnou atmosféru, která přenese diváky do Irska, jeho kultury, jeho země, jeho hospod, jeho hudby a jeho srdce.

Irský tanec zažívá v posledních letech velký comeback. Představení tradičního irského tance činí show reálnější; tanečníci a hudebníci jsou kreativnější a dynamičtější, publikum je více zaangažováno a každý odchází z představení s pocitem, že byl jeho součástí, čímž lépe vnímá, o čem Irsko skutečně je.

Všichni tanečníci Celtic Legends soutěžili na mezinárodní úrovni již od útlého věku a vyhráli mnoho různých ocenění, včetně mistrovství světa. Hudebníci z Celtic Legends jsou nejlepšími na světě, co se týče jejich virtuózních schopností a bezkonkurenční lásce ke svému umění.

Choreografka Jacintha Sharpe má bohaté zkušenosti a je uznávána tanečníky po celém světě. Po několika turné vybrala to nejlepší ze všech vystoupení a vytvořila tak výraznější, živější a vzrušující styl irského tance. A tak skočila do šance připojit se ke Celtic Legends. Vytvořila tradiční kousky, které dokonale ladí s živým pódiovým zvukem, který muzikanti vytvoří. Složitá skupinová čísla doplňují volnější sólové skladby, které se staly hity show.

Hudební režisér Celtic Legends Sean McCarthy je všeobecně považován za jednoho z nejlepších hráčů na dýmku Uilleann na světě. Sean byl šestkrát oceněn titulem Uilleann Pipes All-Ireland a třikrát za sebou vyhrál prestižní turnaj „Oireachtas na Gaeilge“.

Sean vytvořil jedinečnou show – tradiční, živou a velkolepou, která se poprvé představí i v České republice.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Celtic Legends
picture Celtic Legends
picture Celtic Legends
picture Celtic Legends
picture Celtic Legends
picture Celtic Legends
picture Celtic Legends
picture Celtic Legends

Na mapě

google maps
Top