CZECH DEATH FEST 2009

CZECH DEATH FEST 2009

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tortharry se v letošním roce rozhodli uspořádat pro všechny příznivce tvrdé hudby první ročník festivalu zaměřeného na grind/death/metal/core, který ponese název CZECH DEATH FEST 2009, a to nejen pro letošní rok, ale i pro léta následující. Tortharry by tímto chtěli založit tradici festivalu, kde by se každoročně představila především česká scéna kapel, které nemají tak velkou příležitost účastnit se jiných open air festivalů v Česku, zaměřených na odlišné styly hudby. Dramaturgie bude založena na účasti české špičky v daných hudebních žánrech a několika zahraničních hostech. Festival se uskuteční ve dnech 12.-13. 6. 2009 v Červeném Kostelci (okr. Náchod, Královéhradecký kraj) na okraji města, v areálu autokempu „Brodský“.
Pro letošní první ročník již účast potvrdily polští HATE a DEMOGORGON, maďarští SLYTRACT, slovenští DEPRESY a v neposlední řadě to nejlepší z české scény jako BED SORES, COLP, D.A.D., DESOLATED, DESPISE, DISFIGURED CORPSE, FOB, INGROWING, ISACAARUM, LOCOMOTIVE, MARTYRIUM CHRISTI, MASTURBACE, MELANCHOLY PESSIMISM, PANDEMIA, POPPY SEED GRINDER, SABATHORY, SHATTER, TORTHARRY, !ÚL a X-CORE. Headlinerem tohoto festivalu budou holandští SINISTER. Celý festival proběhne na jedné velké scéně se špičkovým osvětlením i ozvučením.
Předběžné informace o festivalu získáte v průběhu několika týdnů na www.czechdeathfest.cz a www.tortharry.com

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top