CLIMAX: MY DIGITAL ENEMY (ZULU RECORDS/UK)

CLIMAX: MY DIGITAL ENEMY (ZULU RECORDS/UK)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Residenti Ministry of Sound míří do Roxy.

CLIMAX

MY DIGITAL ENEMY (UK)

resident dj: Chris Sadler
support dj: Subgate

chill out: Yannick /Filip Markes project (dj & live sax)

VJ: Martin

V květnu pro vás v rámci klubovky Climax chystá Roxy další překvapení. Zařadí se k sezanamu umělců, které jsme pro vás pozvali za tento rok z Velké Británie

My Digital Enemy, úspěšní house producenti z Brightonu. Pánové se velmi profesionálně staví jak k produkci tak k jejich vystoupení. Každoročně slaví se svými tracky úspěchy na Beatportu a spolupracují mimo jiné třeba s takovým jako je Afrojack.

Duo tvoří Serg & Kieron, kteří spolu dělají na různých projektech už více než deset let. První komerční úspěch zaznamenali v roce 2005 oficiálním vstupem do UK chart. Co se přítomnosti týče v roce 2014 už zaznamenali skvělý start s trackem Shamen, kterému se dostalo podpory od Peta Tonga a Dannyho Howarda. Dalšími tracky v zásobníku jsou Wrong a remix Crazibizových My Lips.

Po produkci My Digital Enemy je silná potpávka. Mimo toho, co vyjde pod jejich domovským labelem Zulu Records vydávají také u Toolroom, Stealth, Spinnin, Great Stuff, Hotfingers, Skint. Pokud se za vás postaví opravdu velké procento z top stovky DJ Magu, určitě si nevedete špatně.

Jejich vystoupení mají jedinečný náboj a atmosféru, ta nejlepší zahrnují vyprodaný Gatecrasher, Sankeys a Ministry of Sound. Jsou rezidenti jednoho z největších a nejdéle trvajících jmen zářících na klubové sccéně - The Gallery v Ministry of Sound.

Hned začátek tohoto roku určitě nezaspali a zasekli do top 10 Beatportu s trackem Shamen vydaným pod hlavičkou jejich nového labelu Vudu Records.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture CLIMAX: MY DIGITAL ENEMY (ZULU RECORDS/UK)
Top