CLASH OF THE STARS 5 - THE CHAMP IS HERE!

CLASH OF THE STARS 5 - THE CHAMP IS HERE!

Datum: 10. června 2023
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

sobota
10
čvn 2023
18:30
CLASH OF THE STARS 5 - THE CHAMP IS HERE!

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

THE CHAMP IS HERE! Kdo se stane historicky prvním šampionem CLASHE? Bude to Marek “Datel“ Valášek, nebo Tomáš “Dynamo“ Križan? Tuhle otázku si klade celé Česko i Slovensko.

Diváci se mohou jako vždy těšit na večer plný naprosto šílené zábavy a elektrizující atmosféry! Druhým hlavním zápasem galavečera bude souboj mezi Tadeášem “Gangstaboyem“ Veselým a Tadeášem “Mawarem“ Růžičkou. Pro mnohé nereálný souboj se stává skutečností! Velmi očekávaný je také vyhrocený střet mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem. Na pátém galavečeru CLASH OF THE STARS budou diváci také svědky zcela prvního zápasu výškově hendikepovaných bojovníků! O co menší vzrůstem, o to větší odvahou a duchem!

Po rozchodu s Shopaholicadel začíná novou životní kapitolu plnou sportu David “Fregamercz“ Pražák, který změří síly s Klukem s kamením. Po delší době se do akce vrací také tiktoker a influencer Honzi Michálek, kterého si jako soupeře vyhlídl Daniel “Seaser“ Siruček. Oblíbená ostravská influencerka Hanka “Krutohanka“ Gelnarová tentokrát změří síly s novou tváří v řadách Clash of the Stars Satnady. Napravit si reputaci po prohrané premiéře přichází Pomalu Snejksi, kterému bude stát v cestě držitel nejrychlejšího K.O. v Clashi Král Berouna.

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a přednostní VIP vstup do haly.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top