Detail info
Close

CHANTAL POULLAIN a Štěpán Markovič trio – ŠANSONY

CHANTAL POULLAIN a Štěpán Markovič trio – ŠANSONY

Datum: 30. září 2024
Místo: Malá scéna Zlín
Adresa: Štefánikova 2987/91, Zlín

Vstupenky

pondělí
30
zář. 2024
19:00
CHANTAL POULLAIN a Štěpán Markovič trio – ŠANSONY
Původní termín 9.5.2024 => Nový termín 30.9.2024 19:00

Informace o akci

CHANTAL POULLAIN a Štěpán Markovič trio – ŠANSONY

Chantal Poullain – to je nezaměnitelný hluboko posazený hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal zpívá částečně česky, převážně však francouzsky, tedy jazykem, který k šansonům bytostně patří. Koncertem provází v češtině a díky svému charismatu okouzluje publikum francouzským šarmem a rozdává energii a pohodu – divák se na chvíli přenese někam do zapadlého pařížského baru.

Chantal Poullain – herečka francouzského původu, vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských filmech. Hrála v Divadle Na provázku, divadle Bolka Polívky, divadle Ungelt.
Saxofonista Štěpán Markovič patří k nejvýraznějším postavám české jazzové muziky. Doprovázel neuvěřitelné množství českých i zahraničních hvězd (např. Ray Charles či Liza Minnelli). Je absolvent a pedagog Konzervatoře Jaroslava Ježka.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top