Detail info
Close

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum: 19. října 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
19
říj. 2024
18:00
ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po osmé a Rádio Impuls na ní oslaví své 25. narozeniny.

I Divokej Bill slaví 25. narozeniny, a tak se kapela letos do O2 areny, kterou vyprodala na svůj lednový narozeninový koncert, vrátí ještě jednou. Naživo zahraje nejen novinky ze skvělého posledního alba Bazilišek, ale i hity, které k Billům prostě patří. Uslyšíte Rozárku, Plakala nebo Čmeláka, kterého posluchači Impulsu milují.

Poprvé na této hudební události zazní i světové hity. Radio Ga Ga je přece ten správný hit na rádiovou narozeninovou oslavu. Ano, nejznámější český tribute band světového formátu QUEENIE přinese nejslavnější hity nesmrtelného Freddie Mercuryho i na Český mejdan s Impulsem. Ti, kteří už tuto formaci naživo viděli, vědí, že tahle „Show must go on“.

Do O2 areny zamíří znovu MICHAL HRŮZA. Jeho jméno je zárukou, že si na Českém mejdanu zazpíváte známé hity jako Zakázané uvolnění, Černý brejle, Pro Emu nebo Napořád.

A to není zdaleka všechno. Další jména budou oznámena už brzy. Jisté ale je, že obsazení 8. ročníku Českého mejdanu s Impulsem bude opět velkolepé a objeví se tu, jak je dobrým zvykem, jména tradiční i zcela nová! Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller, Vašo Patejdl, Marie Rottrová, Václav Neckář, Xindl X, Mirai, Jelen nebo mejdanový král Michal David.

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“.

V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Experience na sezení přímo u pódia. Od 16:30 budete mít díky nim zajištěn přednostní vstup do haly speciálně vyhrazeným vchodem č.2 a přístup do restaurace Lokomotivka, kde na Vás bude čekat welcome drink (prosecco nebo nealko) a catering. Z Lokomotivky budete mít přístup na svá místa na ploše v prvních čtyřech řadách pod podiem v sektoru 002.

Balíček VIP Lounge 109 v ceně 3 490 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v prvním patře v sektoru 111 (Lounge 109)
• Welcome drink v prostoru Lounge 109
• Catering v Lounge 109
• Přednostní VIP vstup vchodem č.2 od 16:30

Balíček VIP Lounge 115 v ceně 3 490 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v prvním patře v sektoru 117 (Lounge 115)
• Welcome drink v prostoru Lounge 115
• Catering v Lounge 115
• Přednostní VIP vstup vchodem č.2 od 16:30

U obou VIP Lounge balíčků budete mít od 16:30 zajištěn přednostní vstup do haly speciálně vyhrazeným vchodem č.2 a přístup do Vašeho VIP prostoru, kde na Vás bude čekat welcome drink (prosecco nebo nealko) a catering.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

google maps
Top