Detail info
Close

ČESKO – RUSKO / CZE - RUS

ČESKO – RUSKO / CZE - RUS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Po celých 12 letech budou mít fanoušci v pražské O2 areně možnost vidět nejlepší české hokejisty v dresu národního týmu. Zápas proti Rusku, které do Prahy přiveze také hvězdy NHL, se odehraje 10. září 2016 od 16:30 a půjde o ostrou prověrku před hokejovou událostí roku – Světovým pohárem v kanadském Torontu, kde se proti sobě postaví nejlepší hokejisté současnosti. Zápas bude probíhat v režimu NHL a brány O2 areny se pro fanoušky otevřou dvě hodiny před začátkem utkání. Pořadatelé žádají všechny fanoušky o včasný příchod a využívání všech vstupů a to z důvodu bezpečnostních opatření u vstupu do O2 areny.

Ceny vstupenek se pohybují od 1290 do 6980 Kč dle kategorie. Vzhledem k tomu, že jde o jednorázovou akci a systém ticketingu není tak složitý jako na domácím mistrovství světa, bylo možné rozdělit arénu do devíti kategorií podle kvality výhledu na ledovou plochu. Každý český fanoušek si tak bude moct najít svoji kategorii a užít si tuto jedinečnou hokejovou událost, která se opět několik let nemusí opakovat.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

ZTP/P je VYPRODÁNO
 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top