CELTIC WOMAN - ANCIENT LAND Live in Concert

CELTIC WOMAN - ANCIENT LAND Live in Concert

Datum: 7. listopadu 2019
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Čtvrtek
7
Lis. 2019
20:00
CELTIC WOMAN - ANCIENT LAND Live in Concert
07.11.2019 (Čt) / Doors 19:00 / Show 20:00

Informace o akci

Na Grammy nominované Celtic Woman poprvé zahrají v Praze!
Irská hudební skupina Celtic Woman má na svém kontě miliony prodaných alb, několik světových turné a dá se označit za nejslavnější skupinu současnosti reprezentující tradiční irskou hudbu.

Celtic Woman působí na scéně od roku 2005. Od té doby se staly zřejmě nejpopulárnější hudební skupinou, která se věnuje tradiční keltské hudbě propojené s moderní tvorbou. V roce 2017 si za své studiové album Destiny dokonce vysloužila nominaci na prestižní cenu Grammy. Celtic Woman jsou především tři výborné vokalistky Mairéad Carlin, Éadha McMahon a Megan Walsh. Zásadní členkou skupiny je také skvělá houslistka Tara McNeill. Celá skupina však čítá více než deset hudebníků, kteří hrají na tradiční irské hudební nástroje. Jejich vystoupení jsou doplněna o tradiční irské tance, dudáky, ale také o nejmodernější jevištní techniku. Vzniká tak jedinečná show plná nádherného zpěvu a tance. Speciální efekty jako ohně a projekce dotváří středověkou atmosféru, která k této hudbě neodmyslitelně patří.
https://youtu.be/HsCp5LG_zNE

Skupina ve světě prodala deset milionu hudebních nosičů, na jejich koncerty přišlo přes čtyři miliony diváků a časopisem Billboard byla celkem sedmkrát vyhlášena nejlepšími umělci v odvětví world music. Celtic Woman vystupovaly na turné ve Spojených státech, Japonsku, Austrálii, Číně, Jižní Africe i Evropě. V USA dokonce hrály pro tři různé prezidenty: pro Billa Clintona, George W. Bushe a Baracka Obamu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Sekce ZTP/P-DISABLED je určena pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P, vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

Na mapě

Top