Detail info
Close

CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA VÍN ČESKÉHO ZAHRÁDKÁŘSKÉHO SVAZU

CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA VÍN ČESKÉHO ZAHRÁDKÁŘSKÉHO SVAZU

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA VÍN ČESKÉHO ZAHRÁDKÁŘSKÉHO SVAZU
Přijměte pozvání na jedinečnou, v novodobé historii již pátou, ochutnávku převážně nekomerčních vín s mezinárodní účastí pořádanou Českým zahrádkářským svazem.
Výstava vín je prezentací českých i zahraničních drobných pěstitelů, hobby vinařů a zahrádkářů. Ti díky svému umu, houževnatosti a píli vyrábí vína neotřelých stylů, chutí a vůní, která spojuje jediné: nikde jinde na ně nenarazíte ani neochutnáte.
K degustaci bude připraveno okolo 1500 vzorků přihlášených vín.

Tato významná vinařská akce je podporována Ministerstvem zemědělství, Vinařským fondem a městy Praha a Olomouc a dalšími partnery.

Bonus:
V ceně vstupného na pražskou výstavu je zahrnut i volný vstup do expozic Národního zemědělského muzea během výstavního dne.
V ceně vstupného na výstavu v Olomouci je zahrnut i volný vstup do expozic Sbírkových skleníků v areálu Výstaviště Flora Olomouc během výstavního dne.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA VÍN ČESKÉHO ZAHRÁDKÁŘSKÉHO SVAZU
picture CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA VÍN ČESKÉHO ZAHRÁDKÁŘSKÉHO SVAZU
Top