Detail info
Close

CELLO REPUBLIC - podzim 2024

CELLO REPUBLIC - podzim 2024

Datum: 30. září - 15. října 2024
Místo: Strakonice, Příbram, Chomutov, Náchod

Vstupenky

pondělí
30
zář. 2024
19:00
CELLO REPUBLIC - podzim 2024
Dům kultury

Strakonice

úterý
1
říj. 2024
19:00
CELLO REPUBLIC - podzim 2024
úterý
8
říj. 2024
19:00
CELLO REPUBLIC - podzim 2024
úterý
15
říj. 2024
19:00
CELLO REPUBLIC - podzim 2024

Informace o akci

Cello Republic je soubor složený ze čtyř violoncellistů, kteří si po studiích na předních světových vysokých školách uvědomili, že jim v jejich dosavadním koncertování na velkých pódiích něco chybělo, humor. 

I přes své naprosto rozdílné charaktery a pohled na svět se dva Koncertní mistři České Filharmonie, „crossoverová star“ a profesor konzervatoře dali dohromady s cílem představovat hudbu jako něco aktuálního, živého a nezbytného skoro jako vzduch, který dýcháme.

Zahazují bezpečnou vážnost institucí a mažou hranici mezi pódiem a divákem. Přichází s konceptem koncertu s podtitulem „no limits“, kde vymazávají dosavadní hranice technických možností violoncella, doplněným o „stand up comedy show“, kde na jednu stranu hudbu vysvětlují, glosují, na druhou stranu ji dávají do souvislostí s lidskými příběhy a anekdotami z všedního života. jejich koncerty jsou proto zároveň přístupné jak široké veřejnosti tak i zapálenému posluchači/specialistovi vážné hudby.  

Soubor vznikl podobně jako Fénix, „z popela“ původního cellového ensemblu, který se rozpadl v roce 2022. 

V Čechách i ve světě se tahle čtveřice stala známou díky skvělým hudebním aranžím hudby velké  většiny hudebních žánrů, videoklipům a trojici natočených CD. Pod novým názvem souboru přidávají čtvrté CD FREEDOM, na kterém se ohlížejí na více než deset let společného hraní, ale naznačují i směr budoucího směřování.

Petr Špaček / Matěj Štěpánek / Jan Zemen / Ivan Vokáč


Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

 

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top