Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Bontonfilm Autobiják Kotlářka

Bontonfilm Autobiják Kotlářka

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Bontonfilm Autobiják Kotlářka
P+R Kotlářka, Plzeňská, Praha 5
GPS: 50°04'06.7"N 14°21'25.5"E
Jedna vstupenka platí pro jedno vozidlo (2 osoby, 1 rodina). 

Program na nejbližší dny:
08.05.2020, 21:00 / HANEBNÝ PANCHARTI

Pro dobu oslav konce války snad neexistuje lepší film. Quentin Tarantino pojal druhou světovou válku hodně po svém a vzniknul zábavný film, na který se nezapomíná. A do toho Brad Pitt a famózní Christoph Waltz. Hanebný pancharti jdou a Třetí říše se začíná klepat.

09.05.2020, 21:00 / MAMMA MIA!
Fenomén, klasika, událost, romantika i komedie. Mamma Mia baví pokaždé, protože jsou tam skvělé songy, a neuvěřitelní herci. V rytmu ABBY to rozjíždí Maryl Streep, Pierce Brosnan nebo Colin Firth.

10.05.2020, 21:00 / RIVALOVÉ
Svět rychlosti, adrenalinu, svět formule jedna, má svůj jeden dokonalý film a jeho jméno je Rivalové. Životní i závodní souboj precizního profesionála Nikiho Laudy a talentovaného playboye Jamese Hunta ve filmu oscarového režiséra Rona Howarda.

Manuál, jak funguje náš autobiják / Návštěvní řád

Vstupenky lze zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets
nebo můžete využít prodejní místa Ticketportal.

Další info:
Jedna vstupenka platí pro jedno vozidlo (2 osoby, 1 rodina).  / Prosíme, k vjezdu si připravte vstupenku. Ke kontrole ji lze předložit i v mobilním telefonu, raději si ji však též vytiskněte (vybitý telefon, prasklý displej, …). Po celou dobu neopouštějte vozidlo. Dbejte pokynů pořadatelské služby, která také určuje místa. / slevy NE

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top