Detail info
Close

Bon Art Junior Fest

Bon Art Junior Fest

Datum: 23. října 2024
Místo: Divadlo Hybernia
Adresa: náměstí Republiky 3/4, Praha 1

Vstupenky

středa
23
říj. 2024
19:00
Bon Art Junior Fest

Informace o akci

V pražském Divadle Hybernia se 23. října uskuteční finálový galavečer (koncert) mezinárodní pěvecké soutěže Bon Art Junior Fest. Během večera budou soutěžit o finanční odměnu vybraní soutěžící za Českou republiku a další ze zahraničí.
 
Tento rok vystoupí jako hosté Marta Jandová, Peter Nagy, Lenny, MARPO, VESNA, Jana Sibera a další. Někteří z těchto hostů usednou také v porotě, která vybere absolutního vítěze.
 
Mezinárodní pěvecká soutěž Bon Art Junior Fest dává mladým pěveckým talentům ve věku 10–16 let jedinečnou šanci ukázat, co umí. Z přihlášených soutěžících bylo za Českou republiku vybráno 6 finalistů, kteří se následně utkají se zpěváky z dalších zemí ve velkém finále v pražské Hybernii.

Za doprovodu dámského symfonického orchestru Bon Art Pops Orchestra pod taktovkou Felixe Slováčka jr., finalisté zazpívají sólovou píseň a několik společných písní. Vítěze, který získá odměnu 4 000 euro, ze všech soutěžících vybere odborná porota.

Galavečerem provedou Jan Čenský a Patricie Kaňok Fuxová. Jan Čenský má se soutěží několikaleté zkušenosti: „Já jsem začal spolupracovat s Richardem Liegertem a jeho synem Jakubem už asi před šesti lety, když začínalo Sanremo Junior CZ/SK. Už tehdy jsem byl nadšen, protože tam soutěžily děti od 6 do 15 let a předstoupily před vyprodané hlediště s obrovským symfonickým orchestrem za zády… já bych ani nedošel na pódium! Za to je moc obdivuji. Ale samozřejmě za tím stojí hodně hodin práce a péče. Kromě pěvecké přípravy se finalisté učí, jak vystupovat, zde jsme trochu přiložili ruku k dílu my s Lenkou Bernardes. Je to zkrátka skvělý nápad a jsem rád, že Sanremo Junior CZ/SK se změnilo na Bon Art Junior Fest a mladí talenti mohou ukázat, co v nich je, a možná je to vystřelí k jejich snům.”

Bon Art Junior Fest pořádá společnost Moonlight Production, která byla v letech 2016–2021 držitelem licence na realizaci známé mezinárodní soutěže pro mladé zpěváky Sanremo Junior za Českou a Slovenskou republiku. V roce 2022 Moonlight Production založila Bon Art Junior Fest a otevírá tak cestu k úspěchu dalším pěveckým nadějím.

Více informací: https://www.bonartfest.cz


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top