Bohemian Like You: YACHT (USA)

Bohemian Like You: YACHT (USA)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tajemný elektro-pop YACHT přijede do Prahy upsat vaše duše!
Talentovaný americký hitmaker Jona Bechtolt s konceptuálním popovým projektem YACHT vystoupí v úterý 6. července 2010 v pražské MeetFactory, předskakovat bude losangelský písničkář Bobby Birdman.
YACHT (psáno zásadně verzálkama) vznikl v roce 2003 původně jako sólový projekt Jony Bechtolta z oregonského Portlandu. Ten si prošel mj. krátkou kariérou v indie kapele The Blow se zpěvačkou Khaelou Maricich. Poté se osamostatnil a už pod hlavičkou YACHT vydal o rok později desku „I Believe in You. Your Magic is Real” (2007). Období hledání se skončilo s přestoupením do stáje Jamese Murphyho DFA Records (LCD Soundsystem, Juan McLean, Hercules and Love Affair), s novou vokalistkou Claire Evans a nasledující deskou se z ošklivého káčátka vyloupla dokonalá a mysteriózní popová labuť.
YACHT není pouze kapela, je to systém víry a směnného obchodu - Všichni jsou vítáni a mohou se stát členy - YACHT je o skupinovém vnímání, o individuu - muži, ženě. Pokud se vám zdají tato tvrzení protikladná, vezměte v potaz Trojúhelník: je zároveň bodem i tvarem - na stranách tohoto Trojúhelníku jsou umístěny: Světlo, Temnota, Trvání - YACHT věří v posmrtný život, ale nevěří v nebe a peklo - YACHT podporuje online šíření všeho - YACHT není kult.
Znění manifestu vydaného k albu “See Mystery Lights” (2009) naznačuje úklon od prvoplánových indie popěvků. Jona oděl své melodie do tanečního, v newyorkském stylu střiženého hávu, slyšet vlivy diska i dance punku kolegů LCD Soundsystem, se kterými v dubnu absolvovali turné. YACHT se teď sami vrací do Evropy a už nejen jako duo, ale plnohodnotná kapela a s vlastními konceptuálními projekcemi budou obrážet vybrané letní festivaly a kluby.
www.myspace.com/yacht 
www.myspace.com/bobbbirdman

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top