Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži

Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži

Datum: 12. září 2021
Místo: MfO, sál Reduta
Adresa: Horní náměstí 424/23, Olomouc

Vstupenky

Neděle
12
zář. 2021
19:00
Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži
PŘESUNUTO Z 08.03.2021, NOVĚ: 12.09.2021 19:00

Informace o akci

BOEING - BOEING aneb TŘI LETUŠKY V PAŘÍŽI

Autor: Marc Camoletti

Režie: Hana Gregorová

Obsazení: Irena Máchová, Eva Burešová/ Eva Perkausová, Bára Mottlová, Miroslav Šimůnek/ David Gránský, Vojta Efler/ Jan Antonín Duchoslav, Hana Gregorová/ Miluška Bittnerová

Francouzská situační příjemně rozverná komedie z pera slavného autora Marca Camolettiho. Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie nic neříká. Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy a vypadá to, že i perfektní navigační systém začne mít trhliny. A začíná kolotoč bláznivých situací…Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži 8.3.2021 19:00 MfO, sál Reduta, Olomouc

ZMĚNA:
Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a omezením všech kulturních, sportovních a společenských akcí se divadelní představení Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži z původního termínu 8. 3. 2021 od 19:00 hodin v místě MfO, sál Reduta, Horní náměstí 424/23, Olomouc překládá na nový, náhradní termín 12. 9. 2021. Začátek a místo koncertu zůstávají beze změny.    

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Komu nový termín nevyhovuje, může vstupenky refundovat v místě jejich nákupu ve lhůtě do 14 dnů od data po ukončení omezení maloobchodu a znovuotevření prodejních míst v průběhu konce zimy/ jara 2021. 

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení!

Agentura Gong a Reklamační oddělení Ticketportal.cz


Top