Billie Jean King Cup: 4DAYS TICKET 1.11. – 4.11.2021

Billie Jean King Cup by BNP Paribas 2021
Billie Jean King Cup: 4DAYS TICKET 1.11. – 4.11.2021

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Billie Jean King Cup by BNP Paribas je nová soutěž Mezinárodní tenisové federace, která nahrazuje a rozvíjí populární Fed Cup. Nadcházející finále je celosvětovou premiérou, čeká nás premiérový ročník této soutěže v termínu od 1. do 6. listopadu.

Čtyřdenní balíček na všechny zápasy základní skupiny v O2 areně do horní části areny je za 1.960 Kč, do dolní za 4.960 Kč.
Národní reprezentační týmy s pěti hráčkami jsou rozděleny do čtyř skupin po třech. V každé ze skupin se utkají tři země systémem každý s každým, tedy všechny národní týmy odehrají dvě utkání v základní části. Součástí utkání budou dva zápasy ve dvouhře a jeden ve čtyřhře. Nejlepší celek z každé skupiny postoupí do semifinále.
Český tým nastoupí proti Německu v pondělí 1. 11. a proti Švýcarsku ve čtvrtek 4. 11. v odpoledním programu, který nezačne dříve než v 17 hodin.
Celodenní vstupenka je s možností opakovaného vstupu, halu je možno opustit. Celodenní vstup zahrnuje obě utkání hracího dne se všemi třemi zápasy (dvě dvouhry a čtyřhra), tedy dohromady 6 zápasů.
Dopolední zápasy začnou v 10:30, odpolední po dohrání utkání dopoledního, ale ne dříve než v 17:00.

Kapacita O2 areny bude 12.000 diváků.

Vstup na utkání se bude řídit platnými protiepidemickými opatřeními, organizátoři doporučují očkování proti COVID 19. Při nákupu vstupenek vyberte, s jakou variantou protiepidemického opatření na akci dorazíte.

Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top