Detail info
Close

BigBoard® Superfinále florbalu 2023

BigBoard® Superfinále florbalu 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jedinečná sportovní událost opět míří do největší arény v Česku. Buď u toho, když se nejlepší týmy v republice porvou o titul a užij si špičkový florbal okořeněný jedinečnou show a elektrizující atmosférou.

Český florbal pro tebe i na nadcházející – již jedenáctý – ročník BigBoard® Superfinále florbalu chystá spoustu parádního doprovodného programu, jedinečnou vizuální show a zábavu pro fanoušky všech věkových kategorií.

BigBoard® Superfinále znovu vytvoří komplexní a unikátní fanouškovský zážitek, který v této kategorii zaujal i odborníky z oblasti sportovního businessu a marketingu a v rámci Sport Alive Awards mu udělili v obrovské konkurenci druhé místo. Přesvědč se, že právem!

V uplynulé sezoně sledovalo premiérový triumf žen FBC Ostrava v extralize 7 923 fanoušků, bitvu o titul v Livesport Superlize, jíž nakonec ovládla Mladá Boleslav, vidělo 10 865 diváků. Tisícovky příznivců okupovaly svá místa už od rána, kdy vrcholily středoškolské poháry dívek a chlapců.

Program BigBoard® Superfinále 2023:
10:30 - Finále Subterra cup – dívky (Gymnázium Česká vs. Slovanské gymnázium Olomouc)
11:45 - Finále Subterra cup – chlapci (Obchodní akademie Kubelíkova vs. Gymnázium Josefa Božka)
14:00 - Superfinále Extraligy žen (1. SC TEMPISH Vítkovice vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava)
17:00 - Superfinále Livesport Superligy (Tatran Střešovice vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice)

Informace o BigBoard® Superfinále florbalu 2023 naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale. Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu a instagramový profil Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top