Benefiční zápas YEVTUSHENKO vs. MELÍNOVÁ

Benefiční zápas YEVTUSHENKO vs. MELÍNOVÁ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Benefiční zápas VIKTORIA YEVTUSHENKO vs. ŠÁRKA MELÍNOVÁ
Benefiční zápas na pomoc dvojnásobné ukrajinské mistryni světa Viktorii Yevtushenko. Agentura A-propos pořádá benefiční galaodpoledne, kde uvidíme několik mladých ukrajinských bojovníků, kteří spolu se svými rodiči utekli z válkou devastovaného Záporoží.
Vrcholem tohoto sportovního odpoledne bude zápas dvojnásobné mistryně světa thajského boxu Viktoriie Yevtushenko, která se střetne se špičkovou českou bojovnicí Šárkovu Melínovou.
Viktoria utekla se svou 2,5letou dcerou Mayou. Postupně se sem podařilo přivézt i několik dalších rodin ze Záporoží včetně dětí, které trénovaly u Viktorie v jejím gymu.
Galaodpoledne se uskuteční 14. dubna 2022 od 14 do 16 hodin v pražském obchodním centru Europark Štěrboholy.
Celý zisk z akce bude věnován Viktorii Yevtushenko. Zakoupením vstupenky ji můžete podpořit, i když se na galaodpoledne nechystáte.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top