Detail info
Close

Benefiční koncert pro Poradenské a krizové centrum

Benefiční koncert pro Poradenské a krizové centrum

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Benefiční koncert pro Poradenské a krizové centrum p.o., Zlín
Srdečně Vás zveme na vánoční benefiční koncert, který se uskuteční 17. prosince od 17 hodin ve Velkém sále Kongresového centra Zlín.
Hlavní vystoupení zajistí Dívčí pěvecký sbor Střední pedagogické školy v Kroměříži pod vedením sbormistra Jiřího Jablunky. Tento sbor reprezentuje zlínský region a naši republiku na mnoha domácích i zahraničních soutěžích, kde získal již celou řadu úspěchů a ocenění. Na koncertě zazní jak známé vánoční koledy, tak populární písně české i světové včetně skladeb popu, jazzu a filmů s vánočním nádechem. Na své si zkrátka přijdou všichni posluchači a těšit se mohou na nejedno překvapení.
Adventním večerem provede moderátor Marek Příkazký. Hlavní program doplní Cimbálová muzika Luňák, kterou si budete moci poslechnout od 16 hodin ve foyer Kongresového centra.

Přijďte si s celou rodinou vychutnat kouzelnou atmosféru tohoto koncertu a dostaňte se do vánoční nálady na 3. adventní neděli. Nákupem vstupenky zároveň přispějete na dobrou věc - výtěžek z koncertu podpoří činnost Poradenského a krizového centra, p.o., které poskytuje 6 sociálních služeb a pomáhá lidem v náročných životních situacích po celém Zlínském kraji.
Koncert se koná pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Bc. Hany Ančincové.
Více informací na www.pkcentrum.cz.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenky "ZTP/P" umožňují společný vstup dvou návštěvníků, tj. držitele průkazu ZTP/P a jedné osoby jako doprovod, nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top