Detail info
Close

Ben Cristovao - Eden

Ben Cristovao
Ben Cristovao - Eden

Datum: 7. června 2025
Místo: FORTUNA ARENA
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

Vstupenky

sobota
7
čvn 2025
19:00
Ben Cristovao - Eden
07.06.2025 19:00 / DOORS 16:00

Informace o akci

Ben Cristovao míří do Edenu, jeho životní koncert ho čeká 7. června 2025
 
Úspěšný letošní rok se Ben Cristovao rozhodl uzavřít oznámením dosud největšího koncertu své kariéry. Koncert ve Fortuna Areně pro 35 tisíc lidí bude jeho dalším milníkem.
 
Letošní rok byl pro Bena Cristovao víc než povedený. Představil nové album Zvíře, na kterém je třeba virální hit Nemusim nic. V tuzemských rádiích zabodoval se singlem Slzy (společně se Sofianem Medjmedj). V českém éteru uspěl i s anglicky zpívanými skladbami Future Champ a Brighter Day. Ty vznikly ze spolupráce se zahraničními umělci. Tyto songy atakovaly i polská a francouzská rádia. Francouzská verze skladby Brighter Day je aktuálně v TOP 40 tamního rádiového éteru. Na Spotify pokořil Ben Cristovao hranici milionu posluchačů měsíčně.
 
Opět (celkově už potřetí) vyprodal Ben pražskou O2 arenu. Se svojí kapelou letos vystoupil na festivalech Colours of Ostrava i Rock For People. Skladbu Future Champs představil, společně s polským producentem Tribbsem, v rámci gala openingu Evropských sportovních her na stadionu v Krakově. 
 
V roce 2024 bude Ben Cristovao headlinerem tuzemských majálesů a dalších festivalů. Má v plánu intenzivně pracovat na tuzemské i zahraniční hudební kariéře. Už teď připravuje se svým týmem velkolepou show, kterou má v plánu v červnu 2025 uskutečnit. Bližší informace k samotné výpravě bude postupně zveřejňovat prostřednictvím svých sociálních sítí.

VIP GC umožňuje stání v první řadě u pódia, přednostní vstup v 15:30, vchod č. 1 + k dispozici samostatný bar na ploše.
GC - stání u pódia, vstup 1,2 od 16:00+ k dispozici samostatný bar na ploše.
Stání - vchod č. 3, 4, 5 od 16:00
Sektory dle umístění – jako na fotbale od 16:00

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP. Jiné slevy: NE

---


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Doporučené

Top