Detail info
Close

Balíček - FIM Speedway Grand Prix

Balíček - FIM Speedway Grand Prix

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zcela nové termíny plochodrážní Grand Prix

Pátek 16. 7. a v sobotu 17. 7. 2021 se v náhradním termínu uskuteční závod 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix. Vzhledem k nepříznivé situaci ve světě a rušení několika závodů bude mít Praha opět možnost přivítat dva samostatné závody na stadion Markéta.

Zvýhodněná nabídka na vstupenky 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix. Ti, kteří si zakoupí vstupenku na pátek i na sobotu automaticky získají 20% slevu z celkové částky. Nabídka platí pouze při zakoupení vstupenky na oba dva dny.

Vzhledem k celosvětové pandemii COVID-19 a vládním opatřením je prozatím omezený počet vstupenek. Kapacita se bude zvyšovat v návaznosti na rozvolňování. Pokud se nezmění vládní opatření bude platit, že s každou vstupenkou bude muset být předložen:
- PCR test ne starší 7 dnů s negativním výsledkem
- Antigenní test ne starší 72 hodin s negativním výsledkem
- Potvrzení o prodělání nemoci Covid-19, od kterého neuplynulo více než 180 dní. 
- Očkování:
1. od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně  22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka.
2. od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka
3. od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců
4. Kompletní očkování doložené certifikátem, nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky.

Doporučujeme také při zakoupení vstupenek zvážit koupi pojištění proti Covid – 19, např. u pojišťovny ERV.

Jako každý rok, i tento se na startu obou závodních dní představí největší hvězdy plochodrážního sportu. Přijďte prožít neopakovatelnou závodní atmosféru na stadion Markéta i Vy!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top