BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Datum: 14. června 2019
Místo: SONO CENTRUM, Veveří 3219/113, Brno

Vstupenky

Pátek
14
Čvn 2019
17:30
BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Informace o akci

Brněnské Sono Centrum bude hostit nový festival zaměřený na tvrdý rock a metal

V oblíbeném Sono Centru, jehož technické vybavení poskytuje kvalitní zázemí pro konání koncertů všech žánrů a kde je téměř vždy vynikající atmosféra, vzniká nový festival Brno Hard!. Bude se konat pravidelně v červnu a klade si za cíl představovat to nejlepší z tvrdé muziky v České republice. Program prvního ročníku zaštítí stylově vyprofilovaný časopis Spark.

Debustrol, thrash metalová skupina z Mladé Boleslavi, byla založena v prosinci roku 1986. Patří mezi hlavní průkopníky thrash metalu na území tehdejšího Československa. Kapela vydala své zatím poslední album Válka v roce 2016 a aktuálně koncertuje ve složení Kolinss (zpěv, kytara), Herr Miler (bicí), Zed (baskytara), Trifid (kytara).
Skupina Limetal hrající hard rock a heavy metal byla založena na podzim roku 2015. Kapelu tvoří bývalí členové legendární hardrockové skupiny Citron: František „Fany“ Michalík (zpěv), Jaroslav Bartoň (kytara), Jiří Šperl (kytara) a Václav Vlasák (baskytara), které doplňuje talentovaná bubenice Veronika Lukešová. Na svém kontě v tomto složení mají 2 desky.
Liberecká skupina Krucipüsk se na scéně pohybuje již přes čtvrt století. Aktuálně vystupuje ve složení Tomáš Hajíček, Matěj Čejchan, Josef Křeček a Tomáš Hajíček ml. Tato hardcore/thrashmetalová formace, která byla na jaře 2018 uvedena do Beatové síně slávy, vydala 1.11.2017 velmi dobře hodnocené album Sine Amore Nihil.

Nenechte si proto ujít první ročník Brno Hard! v Sono Centru. Bude to nesmlouvavá jízda plná hutných a našláplých songů a skvělých riffů. Paralelně v sousedním klubu Mersey zahraje vítězná skupina, která vzejde z doprovodné soutěže kapel.

Galerie

picture BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Na mapě

Změny a upozornění

BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK 14.6.2019 Brno / info ZTP/P

BRNO HARD!
DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK
14.6.2019 
SONO CENTRUM, Brno 

Cena vstupenek pro vozíčkáře a jejich doprovod:
Osoba vozíčkáře dle platného ceníku 392,- Kč, místa 1 a 2 na 1. galerii vpravo. Doprovod vozíčkáře (1 osoba) rovněž za sníženou cenu 392,- Kč na stání na 1. galerii vpravo. Každý, vozíčkář i doprovod, s nárokem na vlastní vstupenku. 
Ostatní ZTP a ZTP/P beze slev.  

Rezervace vstupenek pro vozíčkáře a pro jejich doprovod oproti naskenovanému průkazu ZTP/P:
rezervace@ticketportal.cz; +420 723 085 485


Top