BRAINSTORM + RAGE

BRAINSTORM + RAGE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Oznamujeme „Brainrage Ove Europe Tour2022“ kapel BRAINSTORM, RAGE a TRI STATE CORNER! V říjnu 2022 naživo ve ZLÍNĚ a v PRAZE!
Výjimečná doba si žádá mimořádná opatření! Německé power metalové kapely RAGE a BRAINSTORM s tím samozřejmě souhlasí, zvláště poté, co byla jejich vlastní turné pro rok 2021 zrušena kvůli celosvětové pandemii. Obě kapely jsou už po desetiletí legendami samy o sobě, a to nejen na německé metalové scéně, celosvětově! Navzdory všem šílenostem okolo se oběma kapelám podařilo v roce 2021 vydat dvě ze svých nejúspěšnějších a pravděpodobně nejlepších nahrávek. S „Resurrection Day“ dosáhli RAGE svých nejvyšších pozic v žebříčcích prodejnosti v historii kapely a stejně tak BRAINSTORM slaví úspěchy se svoji novinkou „Wall Of Skulls“.

Obě kapely se znají a navzájem obdivují léta, a tak se po zrušení svých turné rozhodly spojit síly a příští rok se vydat na double-headline tour, nazvané BRAINRAGE OVER EUROPE 2022. Tento zabijácký metalový balíček ještě vyšperkuje speciální host turné, kapela TRI STATE CORNER, která vám představí svoji novou desku „Stereotype“.

V ČR se toto turné zastaví hned 2x:

21.10.2022 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café
23.10.2022 v PRAZE, Rock Café

Fanoušci power-metalu se tak mohou těšit na něco opravdu velkého a speciálního! RAGE a BRAINSTORM spolu s vámi oslaví úspěchy svých aktuálních desek! U toho byste neměli chybět!

Prodej vstupenek právě odstartoval.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BRAINSTORM + RAGE
Top