Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
BORIS  (JAP)

BORIS (JAP)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Boris je trojice z Tokia, pojmenovaná podle skladby z desky Bullhead od Melvins. Atsuo (bicí, zpěv), Wata (kytara) a Takeshi (basa, kytara, zpěv) začínali v půlce 90. let debutem Absolutego a zejména tehdy byli ovlivněni hlavně stoner rockem a drone metalem, ale v průběhu dekády několikrát výrazně obdočili k psychedelickému rocku, ambientu, sludge, noise nebo klasickému 'straight-ahead' rocku. Byly ovšem i doby (deska Akuma no Uta na Diwphalanx v roce 2003), kdy si melodie nezadaly s popem. Boris neváhají všechny své nápady téměř okamžitě realizovat ve studiu, takže jejich diskografie je velmi bohatá. Kromě vlastní práce rádi kolaborují s dalšími významnými jmény japonské indie scény: s Keiji Haino, Merzbow, SunO))), Barebones, Tomsk nebo Dudley Corporation.
Více na www.silver-rocket.org  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top