Detail info
Close

BLACKMORE´S NIGHT

BLACKMORE´S NIGHT

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hudba BLACKMORE´S NIGHT rozezní zámek Slavkov u Brna!
Legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore se svojí současnou skupinou Blackmore's Night vystoupí 29.července 2012 od 20 hodin na zámku ve Slavkově u Brna
.
Blackmore's Night je skupina, jejíž hudba prokazuje renesanční vlivy. V jejím čele stojí legendární kytarista Ritchie Blackmore (bývalý člen Deep Purple a Rainbow) a držitelka několika hudebních ocenění Candice Night. Zbytek skupiny tvoří sestava šesti vynikajících hudebníků z různých konců světa. Ritchie na koncertech brilantně hraje na akustické kytary, mandolíny, mandoly i na elektrické kytary a melodiím postaveným na renesančních či středověkých základech dodává zcela nové dimenze. Podmanivé vokály Candice Night zprostředkovávají její pohádkové, mýtické texty a přenášejí nás ze starého světa Evropy až do současnosti. Candice navíc hraje hned na několik středověkých nástrojů: na šalmaj, kornamusu či niněru.
Skupina Blackmore’s Night získala mnoho zlatých desek a proslavila se po celém světě. Jejich prvním společným albem, které bylo především v Evropě velmi úspěšné, bylo Shadow of the Moon (1977). Nedávno bylo jejich zatím poslední album Autumn Sky oceněno serverem zonemusicreporter.com jako Nejlepší vokální album roku. V létě 2012 jim vyjde záznam koncertu z Yorku v Anglii pod názvem A Knight in York, a to na Blue Ray disku, DVD i jako CD.

Koncert uvádí ag. Vichr production a Capricorn Promotion.
Informace na tel. 572 551 851 nebo na webových stránkách www.vichr.cz  


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BLACKMORE´S NIGHT
Top