BLACKMORE´S NIGHT

BLACKMORE´S NIGHT

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hudba BLACKMORE´S NIGHT rozezní zámek Slavkov u Brna!
Legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore se svojí současnou skupinou Blackmore's Night vystoupí 29.července 2012 od 20 hodin na zámku ve Slavkově u Brna
.
Blackmore's Night je skupina, jejíž hudba prokazuje renesanční vlivy. V jejím čele stojí legendární kytarista Ritchie Blackmore (bývalý člen Deep Purple a Rainbow) a držitelka několika hudebních ocenění Candice Night. Zbytek skupiny tvoří sestava šesti vynikajících hudebníků z různých konců světa. Ritchie na koncertech brilantně hraje na akustické kytary, mandolíny, mandoly i na elektrické kytary a melodiím postaveným na renesančních či středověkých základech dodává zcela nové dimenze. Podmanivé vokály Candice Night zprostředkovávají její pohádkové, mýtické texty a přenášejí nás ze starého světa Evropy až do současnosti. Candice navíc hraje hned na několik středověkých nástrojů: na šalmaj, kornamusu či niněru.
Skupina Blackmore’s Night získala mnoho zlatých desek a proslavila se po celém světě. Jejich prvním společným albem, které bylo především v Evropě velmi úspěšné, bylo Shadow of the Moon (1977). Nedávno bylo jejich zatím poslední album Autumn Sky oceněno serverem zonemusicreporter.com jako Nejlepší vokální album roku. V létě 2012 jim vyjde záznam koncertu z Yorku v Anglii pod názvem A Knight in York, a to na Blue Ray disku, DVD i jako CD.

Koncert uvádí ag. Vichr production a Capricorn Promotion.
Informace na tel. 572 551 851 nebo na webových stránkách www.vichr.cz  

Galerie

picture BLACKMORE´S NIGHT

Na mapě

Top