Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA

BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA

Datum: 12. října 2023 - 25. ledna 2024
Místo: Divadlo Gong, Praha
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

čtvrtek
12
říj. 2023
10:00
BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA
středa
15
lis. 2023
10:00
BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA
sobota
2
pros. 2023
15:00
BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA
čtvrtek
25
led. 2024
10:00

ZATÍM NENÍ V PRODEJI

Prodej ještě nebyl spuštěn, zkuste prosím později.
BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA

Informace o akci

BIRLIBÁNOVA PODIVUHODNÁ CESTA

Tenhleten kluk jménem Birlibán je vám ale pěkné kvítko. Nejraději by se celý den jen tak poflakoval. A když už má něco dělat, tak rozhodně ne to, co mu říkají dospělí. Dokonce to vypadá, že ho náramně baví dělat přesný opak. Mezi jeho oblíbené „aktivity“ patří mlsání, hraní počítačových her, mračení se na celý svět a rozbíjení hraček, kterých si nejspíš vůbec neváží. Teď to ale asi už vážně přehnal. Když svému nejlepšímu kamarádovi robotovi ulomí ruku, začne mu to být přeci jen líto. Nezbývá mu, než svého kámoše z říše hraček následovat do světa, který se jmenuje Záruční Lhota. Jen tam se totiž rozbitým hračkám může dostat zasloužené opravy. Jenže cesta to bude řádně zamotaná a křivolaká, vždyť vede přes celou řadu fantastických divadelních končin, ve kterých na naše hrdiny číhá mnoho nebezpečí. V patách jim navíc bude vrchní rekvizitář pan Liška, který si rád z pokažených hraček vyrábí jiné užitečné předměty.

 

Úprava, režie a výprava: Radovan Klučka a Miloš Mazal

Hrají: Kryštof Nohýnek, Martin Jurajda, Ondřej Švec a Jiří Perůtka

 

Představení je dlouhé 60 minut a je určené pro děti od 4 let.

Další informace a program divadla: divadloaha.cz, divadlogong.cz

Pokladna a hromadné objednávky: +420 777 865 885, e-mail: pokladna@divadlogong.cz

 

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY DOPOLEDNÍCH PŘEDSTAVENÍ: Tato představení jsou vždy částečně zadány pro školky a školy. Vstupenky nelze zakoupit na konkrétní sedačky. Každý divák bude usazen pořadatelskou službou dle aktuální obsazenosti sálu. Příchod na představení doporučujeme 10-15 minut před začátkem programu.

KAŽDÁ VSTUPUJÍCÍ OSOBA DO PROSTOR DIVADLA (BEZ ROZDÍLU VĚKU) MUSÍ MÍT VLASTNÍ VSTUPENKU!

 

 

POJEDETE HROMADNOU DOPRAVOU? 

Nejpohodlněji to máte tramvají do stanice „Divadlo Gong“. Dále můžete využít metro s výstupem ve stanici „Českomoravská“. Do 15 minut jste u nás pěšky i z vlakových stanic Praha Vysočany a Praha Libeň. 

 

POJEDETE AUTEM? 

Za poplatek můžete zaparkovat v každé ulici. Pro více informací klikněte ZDE. Parkování nabízí i nedaleké nákupní centrum Galerie Harfa. Další informace získáte ZDE.