BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC

BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BFC NUTRITION a Svaz kulturistiky a fitness ČR uvádějí
BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC
Mezinárodní soutěž v kulturistice, physique, body fitness, bikiny fitness a wellness fitness
Již 7. ročník mezinárodní pohárové soutěže se uskuteční poprvé v Liberci! V Centru Babylon se v režii Petra Březny a pod hlavičkou IFBB (International Federation of Bodybuilding and Fitness) předvedou soutěžící ve 32 nejrůznějších kategoriích, kde budou bojovat o 11 Elite PRO karet.
Kromě strhujících vystoupení se můžete těšit na interaktivní scénu plnou efektů, celou akci ozdobí exhibičním vystoupením úřadující mistr světa Michal Križánek ze Slovenska.

VIP STOLY PRO ČTYŘI OSOBY
Vedle standardních sedadel je k dispozici limitovaný počet VIP stolů pro čtyři osoby. Ty nabízejí nejen exkluzivní místa u podia, ale též občerstvení - voda, džus, káva, čaj, sendvič, dezert, ovoce (jedna vstupenka platí pro 4 osoby).
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout -HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NE / zvláštní místa pro držitele průkazu ZTP/P a pro vozíčkáře NE, doporučena sedadla na kraji každé řady

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top