Detail info
Close

BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC

BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BFC NUTRITION a Svaz kulturistiky a fitness ČR uvádějí
BFC CUP - FITNESS SHOW LIBEREC 22
Mezinárodní soutěž v kulturistice, physique, body fitness, bikiny fitness a wellness fitness

Již 8. ročník mezinárodní pohárové soutěže která se uskuteční v Liberci! V Centru Babylon se v režii Petra Březny a pod hlavičkou IFBB (International Federation of Bodybuilding and Fitness) předvedou soutěžící ve 32 nejrůznějších kategoriích, kde budou bojovat o 11 Elite PRO karet.
Kromě strhujících vystoupení se můžete těšit na interaktivní scénu plnou efektů, fiitess expo kde se představí české i zahraniční firmy z oblasti fitness. Celou akci ozdobí doprovodný program : speciální soutěž Deadlift Cup-5 nejsilnějších borců se pokusí atakovat hranici 400kg!! v mrtvém tahu o finanční prémie. Exhibiční show v podání 12 profesionálních kulturistů z Evropy. Těšit se také můžete na seminář Hlavního ambasadora kterým je monstrozní Illia Golém Yefimchyk a naše největší legenda Pavel Jablonický Budete se moc setkat a vyfotit s nejznámějšíma Youtuberama jako je Jakub Enžl ,Jan Krasinský z fantastické pětky a sportovcema z dané oblasti.

VIP STOLY PRO ČTYŘI OSOBY
Vedle standardních sedadel je k dispozici limitovaný počet VIP stolů pro čtyři osoby. Ty nabízejí nejen exkluzivní místa u podia, ale též občerstvení - voda, džus, káva, čaj, sendvič, dezert, ovoce (jedna vstupenka platí pro 4 osoby).
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout -HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NE / zvláštní místa pro držitele průkazu ZTP/P a pro vozíčkáře NE, doporučena sedadla na kraji každé řady

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top