Detail info
Close

BEZ OBMEŽEŇ - SPOLEČNĚ K VÍTĚZSTVÍ

BEZ OBMEŽEŇ - SPOLEČNĚ K VÍTĚZSTVÍ
BEZ OBMEŽEŇ - SPOLEČNĚ K VÍTĚZSTVÍ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BEZ OBMEŽEŇ - SPOLEČNĚ K VÍTĚZSTVÍ
KONCERT NA PODPORU UKRAJINY
"Bez Obmezhen" je ukrajinská kapela, která shromažďuje tisíce lidí ve městech a miliony posluchačů na hudebních platformách. Jejich tvorba je zosobněním ukrajinského pohledu na svět - odvážného, smyslného a nezlomného.
Lidé milují Bez Obmezhen pro jejich kvalitní ukrajinskou hudbu, upřímnost a občanský postoj. Od prvních dnů války se kluci věnují dobrovolnictví a koncertům pro armádu a obyvatele měst osvobozených od okupace.
Koncerty kapely získaly nový význam: jsou výzvou "Nemlčte" a věnováním našim "Hrdinům". A každá vstupenka není jen příspěvkem ozbrojeným silám, je to příspěvek k VÍTĚZSTVÍ Ukrajiny! Slibujeme silnou atmosféru, uvidíme se již 15.10.2023 v Praze!
—————————————————-
«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» З КОНЦЕРТОМ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ У ПРАЗІ
«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» — український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їх творчість — це уособлення світогляду українців — хороброго, чуттєвого й незламного.
«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» люблять за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і виступають з концертами перед військовими та жителями звільнених від окупації міст.
Концерти гурту набули нового значення: це заклик «Не мовчіть» та присвята нашим «Героям». А кожен квиток — не просто донат ЗСУ, це внесок у ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! Обіцяємо потужну атмосферу, до зустрічі!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top