BEN CRISTOVAO

BEN CRISTOVAO

Datum: 18. února 2021
Místo: O2 arena Praha

Vstupenky

Čtvrtek
18
Ún. 2021
19:00
BEN CRISTOVAO
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

Po úspěšné show v O2 areně v roce 2019 se Ben Cristovao se svým týmem rozhodl akci v oblíbené pražské hale zopakovat. Před vypuknutím pandemie už měla podoba show pro rok 2020 jasné obrysy a na jednotlivých fragmentech vystoupení se už intenzivně pracovalo. S vyhlášením nouzového stavu a celosvětového omezení cestování se tyto práce zastavily a v současné době je již jisté, že by se nepovedlo veškeré produkční složky koncertu připravit tak, aby byl koncert přesně podle Benových představ.

Proto se koncert přesouvá na čtvrtek 18. 2. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není třeba je vyměňovat.

Půjde o zbrusu novou show, nic se nebude opakovat. Nejen svou výpravou bude opět na velmi vysoké úrovni a v některých aspektech ještě jistě předčí tu minulou. Ben se opět spojí s profesionálním týmem, který kreativně zastřeší režisér Jakub Vedral z agentury Art Prometheus a stage designer Štěpán Kuklík. Chybět nebude Benova kapela, která jej doprovází již několik let.

Vstupenka VIP GOLDEN CIRCLE á 2490 Kč obsahuje účast na generální zkoušce ke koncertu, garantované stání v prvních řadách u pódia a samostatný vchod do tohoto prostoru.

Vstupenka na SEZENÍ PREMIUM (117, 118, 103 a 110) á 1690 Kč obsahuje podepsaný plakát a samostatný vchod.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Na mapě

Top