BE MY BABY - Buď moje baby

PRIMA HVĚZDNÉ LÉTO POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ
BE MY BABY - Buď moje baby

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BE MY BABY - BUĎ MOJE BEJBY
Jemná a citlivá retrokomedie s Vandou Hybnerovou a Davidem Novotným dokazuje, že v druhém se může splést každý a že na lásku není nikdy pozdě.

Další skvostná komedie jednoho z nejlepších současných komediografů, který má na svém kontě takové skvosty, jakými jsou mj. Tenor na roztrhání, Shakespeare v Holywoodu, Cyrano v Buffalu. Autor psal tuto komedii na půdorysů Shekaspearových vrcholných veseloher Zkrocení zlé ženy a Mnoho povyku pro nic, kdy se nesmiřitelný souboj muže a ženy po přestálých peripetiích mění v milostný tanec.

Popudlivý Skot John a stále nervózní Angličanka Maude se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře. Podruhé je svede dohromady až prosba mladého páru, aby pro ně vyzvedli v Kalifornii novorozeně, které se novomanželé rozhodli osvojit. John a Maude se vydávají na dlouhou cestu, kterou si dokáží navzájem náležitě znepříjemnit. A aby toho nebylo málo, uvíznou v San Francisku, odkud se po několik týdnů nemohou vrátit zpět do Británie. Během vynuceně tráveného času a starostí o bezbranné novorozeně si však začnou uvědomovat i lepší stránky toho druhého. Domů se nakonec vrací zcela jiný John a zcela jiná Maude, než jací se vydávali na cestu.

Jemná a citlivá retrokomedie dokazuje, že v druhém se může splést každý a že na lásku není nikdy pozdě.

Délka představení: 150 minut včetně přestávky

 

Herecké obsazení:

Maud Kinchová: Vanda Hybnerová

John Campbell: David Novotný

Glorie Nanceová: Michaela Dittrichová

Christy McCall: Mirek Sabadin

Paní Adamsová (hospodyně), Stevardka, Beverly Merchantová (sociální pracovnice), Servírka, Zdravotní sestra, Nancy Brennemanová (pravnička), Pasažérka na lodi: Lenka Zbranková

Zahradník, Farář McNair, Tlustý pasažér, Jorge (hotelový sluha), Vrchní číšník, Lékař, Soudce Leonard Weems, Pasažér na lodi: Jiří Vojta

Produkce: Divadlo PalaceTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BE MY BABY - Buď moje baby
picture BE MY BABY - Buď moje baby
picture BE MY BABY - Buď moje baby
picture BE MY BABY - Buď moje baby
picture BE MY BABY - Buď moje baby
picture BE MY BABY - Buď moje baby

Na mapě

Doporučené

Top