Detail info
Close

BATTLE BEAST

BATTLE BEAST

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Finská metalová senzace BATTLE BEAST zahraje v únoru 2024 hned 2x v ČR!

BATTLE BEAST, Saint Deamon, Induction - „Circus of Doom Over Europe tour 2024“

 

16. 2. 2024 – PRAHA, MeetFactory

17. 2. 2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café

 

Neuvěřitelně chytlavé refrény, super smysl pro humor, energií a vášní sršící show a nepřehlédnutelná žena s jedinečným hlasem za mikrofonem – tak to jsou známí BATTLE BEAST, kteří strmě stoupají k hvězdným hudebním výšinám. Se svojí aktuální a dosud asi nejsilnější deskou „Circus of Doom“ (2022) už procestovali svět a naposledy ohromili publikum na Masters of Rock ve Vizovicích!

Fanoušci si je velmi oblíbili zejména pro jejich výbušnou kombinaci drtících kytar, symfonických kláves skočných rytmů a skutečně nenapodobitelného a silného hlasu frontmanky Noory Louhimo.

Na začátku příštího roku, v únoru 2024, se k nám BATTLE BEAST a jejich divoký, magický rock, pop, metalový cirkus vrátí a nebude nouze o úsměvy a kouzelná překvapení… BATTLE BEAST zavítají na svém „Circus of Doom Over Europe tour 2024“ do ČR hned na dva koncerty! 16. února dorazí do PRAHY, MeetFactory a o den později, 17.2. je bude očekávat ZLÍN, a jeho věhlasný klub Masters of Rock Café.

Speciálními hosty koncertů jsou kapely SAINT DEAMON a INDUCTION!

 

SAINT DEAMONje ohromná síla v říši power-metalu! Vládne vyleštěným zvukem plným symfoniky a složitých prog-metalových prvků. Pocházejí ze Švédska a letos se pyšní svým novým opusem "League of the Serpent". Jejich živá show jsou mistrovská, dokonalá navíc s úžasnými vokály! Melodic-symphonic-metal tady bude zastávat kapela INDUCTION se svými srdečnými příběhy a mystickými proroctvími, předávanými epickými vokály zpěváka kapely Craiga Cairnse.

 

Je na co se těšit! Buďte ready.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top