BASINFIREFEST 2010

BASINFIREFEST 2010

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BASINFIREFEST 2010
Spálené Poříčí u Plzně
2. - 4. 7. 2010 od 12:00
Předprodej vstupenek odstartoval už 1. 10. 2009: prvních 500 třídenních permanentek je k dispozici za bezkonkurenčních 500,- Kč!
Festival Basinfirefest se i v roce 2010 vrátí na své tradiční místo do Spáleného Poříčí u Plzně. V průběhu tří dnů nabídne první festival letních prázdnin příjemnou atmosféru, pohodlné fanouškovské zázemí, řadu soutěží o velmi hodnotné ceny, a hlavně spoustu kvalitní muziky – od rocku, přes různé odnože metalu až po spřízněné žánry jako jsou ska a punk. Rok 2010 bude na Basinfirefestu plný novinek a nejrůznějších překvapení. Postupně se o nich dozvíte na www.basinfirefest.cz.  
První potvrzené kapely pro Basinfirefest 2010 jsou: TESTAMENT (usa), D2 (bgr), Darkane (swe), Destinity (fra), Dylath-leen (fra), Emergency Gate (ger), Green Frog Feet (ger), Insense (nor), Nightrage (swe), Thunderbolt (nor) Arakain, Atari Terror, Born in Pripyat, Despise, Doga, Dysmorphia, Endless, Evarest, Fast Food Orchestra, Hazydecay, Hard Attack, Konflikt (sk), Kreyson, Krucipusk, Locomotive, Punk Floid, Radim Hladík & Blue Effect, Second Chance, Snail, Spínací špendlík, Venefica, Visací zámek

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BASINFIREFEST 2010
Top