BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA

BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA

Datum: 28. března 2021
Místo: Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1

Vstupenky

Neděle
28
Bře. 2021
19:00
BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA
PŘESUNUTO Z 13.04.2020, NOVĚ: 28.03.2021 OD 19:00

Informace o akci

"Milé tanečnice, diváci, divačky a fanoušci,
Vzhledem k současné situaci v ČR a světě jsme se po pečlivém zvážení rozhodli Bal Anat show přesunout na nový termín. Rozhodnutí to bylo nelehké, ale prioritou je pro nás zdraví všech účastníků.
Naším cílem je vytvořit prostředí, kde se všichni budou cítit svobodně a bezpečně a kde si mohou užít tanec bez jakýchkoliv obav. Za aktuálních podmínek by toto nebylo možné.
Nový termín je stanoven na 28. března 2021. Věříme, že tak spousta z vás dostává lepší příležitost naplánovat vše tak, abyste se mohli této jedinečné akce také zúčastnit.
Náš organizační tým vloží veškerou energii a nadšení do vytvoření nádherné události.
Váš Czech Salimpour Collective
(Bára, Lenka a Tom)"


BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA
Jedinečná show orientálního tance s nejdelší historií na světě. Poprvé byla uvedena v roce 1968 na Renaissance Pleasure Faire v severní Kalifornii, kdy ji vytvořila legendární Jamila Salimpour, jedna z nejvlivnějších a nejinovativnějších tanečnic 20. století.
Bal Anat stojí na křižovatce mezi tradicí a fantazií. Čerpá z kultury a tradic Blízkého východu, Severní Afriky, Malé Asie, Perského zálivu a Levanty. Bal Anat reprezentuje minulost, současnost i budoucnost orientálního tance...

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / děti, které nedosáhly věku 4 let zdarma bez vstupenky a bez nároku na samostatné sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO / místa ZTP/P-DISABLED jsou určena pro vozíčkáře, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) /

-TH-

Galerie

picture BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA

Na mapě

Top