Detail info
Close

BAD OMENS

BAD OMENS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

"BAD OMENS se po nedávném skvělém koncertě ve vyprodaném Lucerna Music Baru vrací do Prahy! Na svůj tuzemský úspěch navážou koncertem 9. 2. 2024, který se pro velký zájem přesouvá do Fora Karlín.

Všechny zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti a není potřeba je nijak vyměňovat. STANDARDNÍ vstupenky na STÁNÍ do SaSaZu platí do Fora Karlín do sektoru GA - STÁNÍ. Vstupenky NA BALKÓN do SaSaZu platí do Fora Karlín do sektoru GC - GOLDEN CIRCLE.

V případě zájmu je možné upgradovat přesunutou vstupenku na Stání zakoupením Golden Circle upgrade s doplatkem 500 Kč. Upgrade provedete přímo při výběru vstupenky po zadání čísla vaší původní vstupenky. Číslo slouží jako heslo k dokoupení upgrade do sektoru Golden Circle.

UPOZORŇUJEME NA VELKÝ ZÁJEM - na přesunutý koncert jsou 2/3 vstupenek již prodané (přesunuté z původního koncertu v SaSaZu), proto velmi doporučujeme pořídit vstupenku hned. I ve Foru Karlín očekáváme o vstupenky velký zájem


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top