Detail info
Close

Arch Enemy & In Flames

Arch Enemy & In Flames

Datum: 25. října 2024
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

pátek
25
říj. 2024
19:00
Arch Enemy & In Flames

Informace o akci

ARCH ENEMY, IN FLAMES a SOILWORK oznamují společní turné! Live v říjnu 2024 v PRAZE!

ARCH ENEMY, IN FLAMES, Soilwork – „Rising From The North“ Tour 2024 – 25.10.2024 – PRAHA, sportovní hala Fortuna

Krásný nový týden, metalisti! Začínáme oznámením, které vyvolá zemětřesení v celé metalové komunitě! Dvě z nejznámějších švédských metalových hvězd ARCH ENEMY a IN FLAMES se spojují na společném Evropském turné s názvem „Rising From The North“ a jako speciálního hosta si přizvali další švédskou super bandu SOILWORK!

Tato ukrutná metalová sestava dorazí i k nám, do PRAHY, sportovní haly Fortuna – 25. října 2024!

To bude zase jednou pořádný chaos!

Michael Amott (Arch Enemy) to komentuje: „Šílená švédská metalová extravaganza napříč Evropou v roce 2024! S In Flames a Soilwork sdílíme hodně historie, která sahá až do počátků Arch Enemy. Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme podniknout toto speciální turné s našimi švédskými kamarády – pojďme!!!”

Anders Fridén (In Flames) pokračuje: "Nemůžu být nadšenější, že mohu oznámit toto turné. Uplynula dlouhá doba a konečně jsme opět spolu na pódiu s našimi přáteli v Arch Enemy a Soilwork. Máme v plánu vám přinést nezapomenutelnou noc melodie a chaosu! Toto je jedna z nejlepších sestav ve Švédsku – turné, které byste si prostě neměli nechat ujít!!!”

Björn Strid (Soilwork) dále dodává: "Konečně můžeme vydat tyto skvělé zprávy o jednom z největších turné aspoň za posledních 10 let, které vyrazí do ulic! Jsme super nadšení a jsme si zatraceně jisti, že toto je turné, po kterém mnoho lidí touží. S Arch Enemy i In Flames se vracíme hodně zpátky, takže se připravte na naprosto legendární švédský melodický metalový útok!"

Turné „Rising From The North“ je oslavou švédského metalu. ARCH ENEMY, IN FLAMES a SOILWORK představují minulost, přítomnost a budoucnost žánru! Tohle bude noc, na kterou nezapomenete!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top