APASSIONATA

APASSIONATA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

APASSIONATA se vrací do České republiky. Přehlídka se speciální kombinací koní, jezdců a akrobatů, kteří jsou tematicky spojeni s působivým příběhem "APASSIONATA – KOUZELNÝ PLÁŠŤ".
Děj se odehrává v dobách Britského impéria. Kouzelný plášť utkaný z kouzel hledá čestného nositele. Zaslouží si vybraný jedinec nosit tento plášť? Dochází k víru událostí, kdy se ke kouzelnému plášti pokoušejí dostat temné síly. Bude starý krejčí a ochránce pláště úspěšný v uchování záře a světla?
Dlouholetý kreativní režisér společnosti APASSIONATA Holger Ehlers byl inspirován romány Eichendorffa a E. T. A. Hoffmanna z doby pozdního romantismu. V nápaditých scénách se rozvíjí bitva mezi dobrem a zlem. Takřka nekonečný příběh lásky mezi člověkem a koněm vypráví o přátelství a moudrosti a připravuje plodnou půdu pro vývoj příběhu. Je náš život určen osudem nebo oplýváme nepředvídatelnými silami, kterými si řídíme svůj život jen my sami?
Více než 65 koní a jejich společníci představí svůj mimořádný talent 11. a 12. ledna 2020 v pražské O2 areně. V centru pozornosti opět bude 16 nejkrásnějších plemen koní a jejich jezdci. Mezi nimi jsou oblíbenci publika, jako je Alejandro Barrionuevo ze Španělska, populární program "Moments in Black" se čtyřmi frískými koňmi či Kerstin Brein z Rakouska s její úžasnou volnou sestavou drezury. Miguel LaRiata z České republiky předvede světovou premiéru speciálního westernového programu, zatímco rýnský chladnokrevník Hermann a jeho jezdec Viktor Kirka z Moldávie si půjdou pro smích malých i velkých diváků.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P a slevy

Na mapě

Top