Anneke van Giersbergen

Anneke van Giersbergen

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Populární Holanďanka ANNEKE VAN GIERSBERGEN zahraje v rámci svého akustického sólo tour na podzim ve ZLÍNĚ!

„The Darkest Skies Are The Brightest“ (2021) to je název nejnovějšího, už 23. alba pilné a stále usměvavé zpěvačky, skladatelky, kytaristky a klavíristky – ANNEKE VAN GIERSBERGEN. Toto album je vynikající a dokazuje jediné, ANNEKE stále úspěšně vzdoruje jakémukoli žánrovému zaškatulkování a omezení.

A jelikož jde o vskutku velmi příjemné album, nenechá si jej Anneke jen pro sebe a představí ho světu. V rámci svého turné “Darkest Skies Acoustic Tour 2022“ se zastaví i na jediném koncertě pro ČR, ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café – 4.11.2022!

ANNEKE je známá především svým dlouholetým působením v roli frontmanky melancholic-metalové kapely THE GATHERING, ale už v té době se dokázala prosazovat i sama a dokázala úspěšně nastartovat svou sólo kariéru. Spolupracovala s kanadským metalovým géniem Devinem Townsendem a svůj klidný, ale velmi silný hlas propůjčila i takovým hvězdám jako jsou Anathema, islanská folková kapela Árstíðir, Within Temptation, Ayreon Arjena Lucassena, Amorphis nebo prog legendě Johnu Wettonovi.

Album „Everything is Changing“ z roku 2012 pak znamenalo jakýsi milník v sólové kariéře Anneke. Toto album vyšlo jako úplně první pod jejím vlastním jménem a hned získalo dvě nominace na Edisonovu cenu – nejprestižnější holandskou hudební cenu – v kategoriích „Nejlepší umělkyně“ a „Nejlepší album“.

V roce 2015 vydali Anneke van Giersbergen a Arjen Lucassen (Ayreon) své společné album „The Diary“ pod názvem THE GENTLE STORM.

V říjnu 2017 pak skupina, založená samotnou Anneke, progresivní metaloví VUUR vydali své očekávané debutové album „In This Moment We Are Free – Cities“ a to vstoupilo do nizozemské Top 100 alb na druhé místo, což je vůbec nejvyšší umístění v žebříčku Anneke.

ANNEKE je nepředvídatelná, pracovitá a stále pohodová. Svým novým albem opět všechny překvapila a vyrazila jim dech. Teď máte i vy příležitost nechat se jí polapit, překvapit a naplno si vychutnat její umění, a hlavně pocítit na vlastní kůži ty příjemné vibrace, které dokáže publiku vždy předat.

ANNEKE VAN BIERSBERGEN, akusticky – 4.11.2022, ZLÍN, Masters of Rock Café

Prodej vstupenek právě odstartoval.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Anneke van Giersbergen
Top