Detail info
Close

André Rieu in Prague 2025

André Rieu in Prague 2025

Datum: 31. května 2025
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
31
kvě. 2025
19:30
André Rieu in Prague 2025
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:00

André Rieu se v roce 2025 vrací do České republiky! Král valčíku se vrátí se svým 60členným orchestrem Johanna Strausse a mnoha mezinárodními sólisty, aby oslnil publikum velkolepým a nezapomenutelným koncertním programem oslavujícím 200 let Johanna Strausse.

S více než 40 miliony prodaných alb, více než 500 platinovými oceněními, téměř 10 miliony sledujících na Facebooku, miliardami zhlédnutí na YouTube a více než půl milionem diváků ročně po celém světě je charismatický nizozemský houslista bezpochyby jedním z nejúspěšnějších koncertních umělců na světě.

V roce 2025 se diváci mohou opět těšit na pestrý a veselý program. Repertoár sahá od nejkrásnějších a nejpopulárnějších písní z oper, muzikálů, operet i filmové hudby až po nejromantičtější balady a samozřejmě nejkrásnější a nejslavnější valčíky.

Nepřekonatelné koncerty Andrého Rieu jsou známé nejen díky podmanivé hudbě, ale také díky jeho vtipnému showmanství, propracovaným kostýmům, bohatým jevištním dekoracím a nádherným světelným efektům, které okouzlují lidi všech věkových kategorií a vzdělání. Každý koncert je bezkonkurenční podívanou, kterou prostě musíte zažít, abyste pochopili naprostou fascinující sílu jeho hudby.

Jeho nejnovější nahrávka „Love is all Around“ je LIVE záznam jeho velkolepých koncertů pod širým nebem z roku 2023 v historickém Vrijthofu v Maastrichtu. K vrcholům tohoto DVD patří emotivní vystoupení výjimečné, tehdy patnáctileté Emmy Kok, která s francouzskou písní „Voilà“ dojala publikum k slzám a okamžitě se stala virálním hitem na internetu.

Zažijte kouzlo André Rieu na slavnostním a nezapomenutelném večeru a přijďte se přesvědčit, proč je André Rieu jedním z nejoblíbenějších koncertních umělců na světě!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top