Detail info
Close

Al Bano & Romina Power

Al Bano & Romina Power

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

AL BANO & ROMINA POWER - opět spolu a poprvé v Praze!
Duo, jehož repertoár ovládla láska a štěstí, prostě Felicita.

Nezapomenutelní a romantičtí umělci velkých světových scén, kteří vzkřísili své dřívější vzájemné, vroucí city! Stále dokáží vyprodat všechny své koncerty a další generace fanoušků si notují jejich písně.

AL BANO a ROMINA POWER vystoupí za doprovodu orchestru v druhé polovině roku 2019 na úžasném koncertě v Praze! Speciálně pro české diváky zde zazní takové hity jako: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu, Sharzan, Nostalgia Canaglia a mnoho dalších.

AL BANO a ROMINA POWER se vrátili a triumfují jak v Evropě a Americe tak i v Asii. Dva koncerty, které uspořádali v Polsku v roce 2018 - ve Varšavě a Gdaňsku - byly bleskově vyprodány.

Jejich příznivci jistě vycítili opětovné vzplanutí citů mezi těmito dvěma vynikajícími umělci, které předchozí rodinná tragédie bohužel rozdělila a bolestně vzdálila.
Nyní znovu spolu! Společně se vrátili ke své životní lásce - hudbě. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ohromný zájem publika. Koncert dua AL BANO a ROMINA POWER, který se bude konat v roce 2019, bude prvním a jediným vystoupením tohoto italsko-amerického páru v Praze. Nenechte si ujít tento skvělý večer - plný vroucích vzpomínek, ale též nových, vzrušujících hudebních momentů.Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Plocha) / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Al Bano & Romina Power
picture Al Bano & Romina Power
picture Al Bano & Romina Power
picture Al Bano & Romina Power
picture Al Bano & Romina Power
picture Al Bano & Romina Power
picture Al Bano & Romina Power
Top