A tribute to ABBA THE SHOW

A tribute to ABBA THE SHOW

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V lednu se do Čech vrátí populární show věnovaná skupině ABBA
A Tribute To ABBA - ABBA The Show


Za dvanáct let své existence odehráli na 550 představení, které v 38 zemích shlédlo na 2 milióny diváků.  A Tribute To ABBA: ABBA the Show celosvětově nejúspěšnější show věnovaná švédskému popovému fenoménu ABBA se 15.ledna 2014 vrátí do Ostravy a o den později do Prahy!

Stane se tak v rámci turné k 40.výročí vítězství skupiny ABBA v Eurovision Songu, které její hvězdnou kariéru zahájilo. "U této příležitosti publiku ukážeme, jak si představujeme, že by vystoupení ABBA vypadalo dnes - s užitím nejmodernější technologie a světel" prozrazuje producent Kenneth Svoldgaard.

"Absolutně nejlepší ABBA od dob ABBA"
Co činí právě The Show tou nejlepší imitací ABBA, kterou uznávají i nejkritičtější fanoušci skupiny? Důvodů je více. Tím hlavním je ale nepřehlednutelná úcta všech zúčastněných k švédské legendě a její tvorbě a preciznost, s jakou ke ztvárnění tohoto představení přistupují. "Jedním z velmi důležitých elementů pro vytvoření dokonalé iluze ABBA jsou zpěvačky švédského původu. Mají specifický akcent, který nelze napodobovat, musí být originální. Od začátku této show usilujeme o autentický zvuk ABBA a i v tomto bodu jsme zcela nekompromisní, říká Svoldgaard.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top