Detail info
Close

A do pyžam!

A do pyžam!

Datum: 22. února - 20. května 2024
Místo: Divadlo Gong
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Aby zatajil milenku před vlastní ženou, vydává ji za milenku svého přítele. Netuší však, že jeho přítel je zároveň milencem jeho ženy.

Vstupenky

čtvrtek
22
ún. 2024
19:00
A do pyžam!
Divadlo Gong

Praha

pondělí
25
bře. 2024
19:00
A do pyžam!
Divadlo Gong

Praha

středa
24
dub. 2024
19:00
A do pyžam!
Divadlo Gong

Praha

pondělí
20
kvě. 2024
19:00
A do pyžam!
Divadlo Gong

Praha

Informace o akci

A do pyžam!

Mně z toho snad ...

Aby nenechal svoji milenku v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji do svého venkovského domu, kde tráví víkend se svou ženou. Aby však jeho žena nepojala podezření, pozve zároveň i svého přítele, kterého chce vydávat za milence své milenky. Netuší však, že jeho přítel je již nějakou dobu milencem jeho ženy. A že si jeho žena k tomu všemu ještě najala na víkend služebnou, která se jmenuje úplně stejně, jako jeho milenka …

Jedna z nejúspěšnějších komedií známého autora Marca Camolettiho si neklade jiný cíl, než pobavit diváka za pomoci smršti zmatků a kamufláží, v nichž však divák neztratí nit. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Autor má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku, umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení.

Poprvé uvedena v Paříži v roce 1985, kde dosáhla více než 900 repríz.

 

Hrají: Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Libor Jeník / Leoš Noha, Barbora Mottlová / Eliška Jansová, Eva Decastelo / Kristýna Podzimková, Patrik Vojtíšek / Libor Jeník

Autor:  Marc Camoletti
Režie: Jan Nosek Novák
Produkce: Lukáš Sýkora

Délka: 120 min (včetně 20 min. přestávky)

Premiéra: 2.7.2019

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture A do pyžam!

Na mapě

google maps
Top