AVRIL LAVIGNE

AVRIL LAVIGNE

Datum: 26. dubna 2023
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

středa
26
dub. 2023
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
AVRIL LAVIGNE
PŘESUNUTO, NOVĚ 26.4.2023 OD 20:00

Informace o akci

Avril Lavigne odkládá svůj pražský koncert, který se měl uskutečnit 17. 3. 2021 / 16.3.2022 na nový termín  26.4.2023 od 20:00 tamtéž. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vyjádření Avril:
„Mým fanouškům v Evropě a Velké Británii,
Mám pro vás nepříjemnou zprávu ohledně mých koncertů ve Velké Británii a Evropě. Musím učinit těžké rozhodnutí a odložit toto turné na rok 2023. Kvůli přetrvávajícím problémům spojených s pandemií existuje řada cestovních omezení a restrikcí týkajících se míst konání koncertů v jednotlivých zemích, které znemožnily uskutečnění turné. Není to snadné rozhodnutí, ale je to rozhodnutí, které pomůže zajistit, abychom byli schopni odehrát všechna jednotlivá data turné, předvést co nejlepší show při plné kapacitě a fungovat v bezpečném prostředí. Opravdu mi to láme srdce, že to musím udělat, ale vím, že se to vyplatí.”

---

Special guests: girlfriends & phem

Avril Lavigne se vrací do Prahy! Kromě svých hitů přijede představit i aktuální album.

Pop-rocková ikona a světová hvězda Avril Lavigne dnes oznámila pokračování svého turné Head Above Water. Dlouho očekávaná koncertní šňůra této kanadské zpěvačky odstartuje na jaře roku 2021 a konečně ji zavede opět do Evropy!

“Na mém turné ‘Head Above Water‘ po Severní Americe jsme prožili ty nejkrásnější chvíle! Nemohu uvěřit, jak rychle to celé uteklo. Vidět každou noc všechny ty vaše tváře a cítit vaši energii bylo přesně to, co jsem potřebovala. Opravdu se mi moc stýskalo po tom být na pódiu a zpívat s vámi, byla jsem opravdu moc šťastná! O to s větším nadšením mohu oznámit, že příští rok bude Head Above Water Tour pokračovat s koncertními zastávkami v Evropě, Japonsku a Číně,“ dodává Lavigne.

Avril Lavigne vyjela letos na turné po dlouhých pěti letech. Právě absolvovala patnáct koncertů po Severní Americe, během kterých publikum zcela uchvátila. Koncertní turné uspořádala u příležitosti únorového vydání desky Head Above Water, která zabodovala napříč hitparádami po celém světě.

Dodejme, že 60Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno na konto The Avril Lavigne Foundation. Tato nadace podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním nebo zdravotním postižením. Prostřednictvím programů a grantů poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem poskytnout naději a změnit životy.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: AVRIL LAVIGNE, 16.3.2022 (původně 23.3.2020/17.3.2021), PRAHA

ZMĚNA:

Kvůli přetrvávajícím problémům spojených s pandemií se koncert zpěvačky AVRIL LAVIGNE v plánovaném termínu 16.03.2022 (původně 23.3.2020/17.3.2021) od 20:00 hodin a v místě Tipsport Arena/ Sportovní hala v Holešovicích, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín 26.04.2023. Místo i čas začátku zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření Avril:


“Mým fanouškům v Evropě a Velké Británii,
 
Mám pro vás nepříjemnou zprávu ohledně mých koncertů ve Velké Británii a Evropě. Musím učinit těžké rozhodnutí a odložit toto turné na rok 2023. Kvůli přetrvávajícím problémům spojených s pandemií existuje řada cestovních omezení a restrikcí týkajících se míst konání koncertů v jednotlivých zemích, které znemožnily uskutečnění turné. Není to snadné rozhodnutí, ale je to rozhodnutí, které pomůže zajistit, abychom byli schopni odehrát všechna jednotlivá data turné, předvést co nejlepší show při plné kapacitě a fungovat v bezpečném prostředí. Opravdu mi to láme srdce, že to musím udělat, ale vím, že se to vyplatí.
 
Turné je nyní přeloženo na duben až květen 2023. Veškeré aktualizované informace najdete na www.avrillavigne.com.”


Avril's statement:


„To my fans in Europe and the UK,
 
I have some unfortunate news to share with you all about my UK and European dates. I have to make the difficult decision to postpone this tour until 2023. Due to the on-going issues surrounding the pandemic, there are a series of travel and venue restrictions from country to country that have made the tour not possible to happen. It's not an easy decision, but it's a one that will help ensure that we are able to play every single date of the tour, put on the best show possible at full capacity, and operate in a safe environment. It really breaks my heart to have to do this, but I know it will be worth the wait.
 
The tour is now rescheduled for April-May 2023. You can find all the updated info at www.avrillavigne.com

 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací následovně:


1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla 
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
 - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: 
reklamace@ticketportal.cz.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento 
formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: 
eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: 
rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

 


Top