AVISHAI COHEN TRIO

JAZZ MEETS WORLD
AVISHAI COHEN TRIO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Avishai Cohen Trio

Během posledních dvou desetiletí si kontrabasista, zpěvák, skladatel a kapelník Avishai Cohen získal pověst jednoho z největších basistů světa, prostřednictvím svých předchozích projektů, jedinečnou hudbou a živými vystoupeními po celém světě. Avishai Cohen představí své čerstvé kompozice a aranže, vedle nichž zahraje své skladby  oblíbené publikem z minulých alb a koncertů. Na jevišti Avishaie doprovodí nový talent, ázerbájdžánský klavírista a skladatel Elchin Shirinov z Baku, který se od raného věku nechal inspirovat skvělými hudebníky. Avishaiovým dalším partnerem je talentovaný a nadaný izraelský bubeník Noam David, který Avishaie doprovázel i na posledním koncertu tria v Praze v prosinci 2017.

Avishai Cohen Trio:
Avishai Cohen - kontrabas, baskytara a zpěv
Elchin Shirinov - klavír
Noam David - bicí

Avishai Cohen je jedinečným a velice uznávaným hudebníkem ve světě jazzu s obrovským mezinárodním přesahem. Jeho neustálé inovace v kombinaci s jeho úžasnými hudebními znalostmi a jedinečné kompozice i nadále vzrušují a inspirují všechny typy publika, odstraňují překážky mezi žánry. Širší veřejnosti přináší své hudební inovace.

www.avishaicohen.com
www.facebook.com/avishaicohenmusic
www.youtube.com/AvishaiCohenMusic Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture AVISHAI COHEN TRIO

Na mapě

Doporučené

Top