AVISHAI COHEN TRIO

AVISHAI COHEN TRIO

Datum: 6. května 2019
Místo: Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8

Vstupenky

Pondělí
6
Kvě. 2019
19:30
AVISHAI COHEN TRIO

Informace o akci

Avishai Cohen Trio

Během posledních dvou desetiletí si kontrabasista, zpěvák, skladatel a kapelník Avishai Cohen získal pověst jednoho z největších basistů světa, prostřednictvím svých předchozích projektů, jedinečnou hudbou a živými vystoupeními po celém světě. Avishai Cohen představí své čerstvé kompozice a aranže, vedle nichž zahraje své skladby oblíbené publikem z minulých alb a koncertů.
Na jevišti Avishaie doprovodí nový talent, ázerbájdžánský klavírista a skladatel Elchin Shirinov z Baku, který se od raného věku nechal inspirovat skvělými hudebníky. Avishaiovým dalším partnerem je talentovaný a nadaný izraelský perkusista Itamar Doari, který předtím nahrával a hrál po celém světě vedle Avishaie i s jinými pestrými formacemi. Představil se i na minulých úspěšných albech, jako je Aurora (EMI / 2009), Seven Seas (EMI/ 2011) a 1970 (Sony/2017).

Avishai Cohen Trio:
Avishai Cohen - kontrabas, baskytara a zpěv
Elchin Shirinov - klavír
Itamar Doari - perkuse

Avishai Cohen je jedinečným a velice uznávaným hudebníkem ve světě jazzu s obrovským mezinárodním přesahem. Jeho neustálé inovace v kombinaci s jeho úžasnými hudebními znalostmi a jedinečné kompozice i nadále vzrušují a inspirují všechny typy publika, odstraňují překážky mezi žánry. Širší veřejnosti přináší své hudební inovace.

www.avishaicohen.com
www.facebook.com/avishaicohenmusic
www.youtube.com/AvishaiCohenMusic  

Galerie

picture AVISHAI COHEN TRIO

Na mapě

Top