ARIA (RUS) - UZAVŘENÝ KRUH

ARIA (RUS) - UZAVŘENÝ KRUH

Datum: PŘESUNUTO Z 13.10.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
ARIA (RUS) - UZAVŘENÝ KRUH
PŘESUNUTO Z 13.10.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

ARIA - UZAVŘENÝ KRUH
THE BEST HEAVY METAL BAND IN RUSSIA
výroční tour k 35 letem kapely ARIA!
Už 35 let kapela objíždí celý svět! Od února 2020 se vydává na své jubilejní turné se symbolickým názvem "Uzavřený kruh". Na scéně zazní neznámější písně kapely Aria spolu s novinkami, které už si stihlo publikum oblíbit. Turné startuje na začátku roku a zahrnuje maximální počet měst v Rusku, ale také blízké i daleké zahraničí. Kruh se nakonec uzavře výročním koncertem v Moskvě na podzim 2020. Jisté ale je, že tím to neskončí. Aria i nadále bude cestovat po světě, aby si ji její hudbu mohlo poslechnout co nejvíce fanoušků.

Mix nové desky prováděl známý americký producent a kytarista Roy Z, který dřív pracoval s Brucem Dickinsonem, Robem Halfordem, Judas Priest, Sepultura, Sebastianem Bachem a mnoha dalšími. Pod masteringem je podepsán Maor Applebaum (Yngwie Malmsteen, Lita Ford, Faith No More, Rob Halford, Yes).
Jubilejní koncerty Aria se dají nazvat hlavní hudební událostí roku v žánru heavy-metal. To znamená - účast povinná!
FB: https://www.facebook.com/events/554451458709327/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekce ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Na mapě

Top