ARIA (RUS) - UZAVŘENÝ KRUH

ARIA (RUS) - UZAVŘENÝ KRUH

Datum: PŘESUNUTO Z 13.10.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Divadlo Hybernia
Adresa: nám. Republiky 4, Praha 1

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
ARIA (RUS) - UZAVŘENÝ KRUH
PŘESUNUTO Z 13.10.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ, PROSÍME, VYČKEJTE DALŠÍCH INFORMACÍ.
Vstupné se do oznámení nového termínu nevrací.

Team Ticketportal.cz

ARIA - UZAVŘENÝ KRUH
THE BEST HEAVY METAL BAND IN RUSSIA
výroční tour k 35 letem kapely ARIA!
Už 35 let kapela objíždí celý svět! Od února 2020 se vydává na své jubilejní turné se symbolickým názvem "Uzavřený kruh". Na scéně zazní neznámější písně kapely Aria spolu s novinkami, které už si stihlo publikum oblíbit. Turné startuje na začátku roku a zahrnuje maximální počet měst v Rusku, ale také blízké i daleké zahraničí. Kruh se nakonec uzavře výročním koncertem v Moskvě na podzim 2020. Jisté ale je, že tím to neskončí. Aria i nadále bude cestovat po světě, aby si ji její hudbu mohlo poslechnout co nejvíce fanoušků.

Mix nové desky prováděl známý americký producent a kytarista Roy Z, který dřív pracoval s Brucem Dickinsonem, Robem Halfordem, Judas Priest, Sepultura, Sebastianem Bachem a mnoha dalšími. Pod masteringem je podepsán Maor Applebaum (Yngwie Malmsteen, Lita Ford, Faith No More, Rob Halford, Yes).
Jubilejní koncerty Aria se dají nazvat hlavní hudební událostí roku v žánru heavy-metal. To znamená - účast povinná!
FB: https://www.facebook.com/events/554451458709327/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekce ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

A-ha přesouvají svůj první český koncert. 35 let hitu Take On Me oslaví v O2 areně v květnu 2022

Legendární norská popová skupina A-ha znovu překládá kvůli opatřením COVID 19 evropské turné, v jehož rámci měla dorazit v říjnu 2020 a poté v náhradním termínu v dubnu 2021 poprvé do České republiky. V pražské O2 areně nakonec zahraje 1. května 2022 a s sebou přiveze program zasvěcený pětatřicátému výročí od vydání jejich nejslavnějšího alba Hunting High and Low, ze kterého pochází i celosvětový megahit kapely Take On Me. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín a není potřeba je vyměňovat. Prodej vstupenek na nový termín pokračuje v síti Ticketportal.

Na pódiu budou stát všichni tři původní členové A-ha Morten Harket, Magne Furuholmen a Paul Waaktaar-Savoy. Českému publiku naservírují unikátní kombinaci nových skladeb a klasických hitů. Koncert pořádají BrainZone International a Bestsport.

a-ha - The Making of Take On Me

„Je nám ctí přivézt poprvé do České republiky hudební ikonu osmdesátých let, norskou poprockovou kapelu A-ha. V Praze vystoupí v rámci turné, které si připomene jejich obrovský hit Take On Me, jenž je stále populární po celém světě a dočkal se mnoha cover verzí dalších slavných kapel, včetně legend jako jsou Metallica nebo Weezer“, říká Ladislav Vajdička z BrainZone International.

Koncert skupina odstartuje přehráním všech deseti skladeb z debutového alba Hunting High and Low z roku 1985 v pořadí, v jakém byly původně nahrány, včetně Take On Me nebo The Sun Always Shines On T.V. Po krátké přestávce se fanoušci dočkají mixu největších hitů A-ha a jejich aktuálního hudebního materiálu.

„Na Hunting High and Low není žádná píseň, na kterou bychom se během živého hraní netěšili. Díky playlistu, který kopíruje pořadí alba, se z koncertu stane úplně jiný typ show než cokoli, co jsme předtím udělali“, říká kytarista A-ha Paul Waaktaar-Savoy. „Nahrávání té desky bylo v naší kariéře a společné spolupráci tak určujícím okamžikem a vzrušujícím obdobím, že revize tohoto hudebního materiálu o 35 let později je spíše inspirací než povinností. Jen musíme trochu oprášit staré syntezátory“, dodává s úsměvem klávesista kapely Magne Furuholmen.

Kapela A-ha vznikla v norském Oslu v roce 1982. Za tu dobu natočila 10 alb a prodala přes 40 milionů desek. Za svoji kariéru ohlásila dvakrát pauzu. Poprvé v roce 1994. Po čtyřech letech se vrátila a fungovala až do roku 2010. V roce 2015 se vrátila podruhé. Její dosud poslední album Cast in Steel vyšlo v roce 2015.

Vstupenky zakoupené na původní (28. 10. 2020) nebo náhradní (19. 4. 2021) termín koncertu zůstávají v platnosti i na nový termín 1. května 2022 a není třeba je vyměňovat.

V souladu s novým zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, je nyní možné vyměnit již zakoupenou vstupenku za poukaz, který bude poskytnut minimálně ve stejné hodnotě, jaká je hodnota původně zakoupené vstupenky. Výměna vstupenek za poukaz probíhá prostřednictvím ticketingového operátora Ticketportal dle způsobu nákupu původní vstupenky – prostřednictvím svého online účtu nebo na stejném prodejním místě.

http://www.a-ha.com/


Top