Detail info
Close

ARCH ENEMY

ARCH ENEMY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ARCH ENEMY & BEHEMOTH odkládají své Evropské tour na podzim 2022!


Hromový útok na Evropu kapel ARCH ENEMY a BEHEMOTH „The European Siege“ je bohužel kvůli nadále probíhající globální situaci okolo coronaviru odložen. Dobrou zprávou je, že nové termíny jsou již potvrzeny, a tak se můžete začít připravovat a těšit hodně dopředu. Navíc obě tyto velké metalové hvězdy do té doby dokončí svá nová alba, takže můžete od obou umělců očekávat čerstvou ochutnávku zbrusu nové muziky.


Zakladatel a kytarista ARCH ENEMY Michael Amott říká: „Nikdo z toho není zklamán víc než my, to je zatraceně jisté. Ale je to tak a my se už těšíme, až se vrátíme v roce 2022! Zůstaňte zdraví a zůstaňte naladěni na metal!“
Frontman a kreativní vizionář Nergal skupiny BEHEMOTH souhlasí: „Jak říká Michael, je to tak - jdeme na to znovu v roce 2022! BEHEMOTH přijdou s novou hudbou a novými scénickými vylepšeními ... bude to podívaná, na kterou se vyplatí čekat. Takže, uvidíme se tam!“


Nový termín turné „The European Siege“ pro Českou republiku, PRAHU, TipSport Arenu je 15. 10. 2022!
Všechny již zakoupené lístky zůstávají v platnosti i na nový termín, proto je prosím uschovejte.
Celé turné si zachovává svoji podobu, a tak se nemění ani speciální hosté. Na turné s ARCH ENEMY a BEHEMOTH vyrazí jejich dlouholetí přátelé a metalová legenda CARCASS a celou show zahájí žhaví gothic-metaloví nováčci UNTO OTHERS (dříve známí jako Idle Hands).


Přepište si nový termín koncertu ARCH ENEMY a BEHEMOTH ve svých diářích na 15. října 2022 a pojďme se na to dívat z té lepší stránky, bude to sice za delší dobu, ale bude to ještě větší, bombastičtější a silnější zážitek.
Vstupenky na koncert můžete objednávat tady:

https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Arch-Enemy--Behemoth

a v síti Ticketportal.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ARCH ENEMY
Top