ARCADIA QUARTET & FRIENDS

CONCENTUS MORAVIAE 2022
ARCADIA QUARTET & FRIENDS

Datum: 2. června 2022
Místo: Kulturní dům
Adresa: Masarykovo nám. 34, Kyjov

Vstupenky

čtvrtek
2
čvn 2022
19:30
ARCADIA QUARTET & FRIENDS

Informace o akci

Arcadia Quartet
Ana Török / housle
Răsvan Dumitru / housle
Traian Boală / viola
Zsolt Török / violoncello

Vlad Răceu / housle
Valentin Șerban / housle
Mihai Oșvat / viola
Ștefan Cazacu / violoncello

Program:
George Enescu: Smyčcový oktet C dur op. 7

Pokud se domníváte, že osm smyčcových nástrojů moc muziky nenadělá, přijeďte si poslechnout Eneskův velkolepý Smyčcový oktet C dur do Kyjova. A až po skončení tohoto bezmála pětačtyřicetiminutového díla symfonického charakteru popadnete dech, dočtete se v programu, že jeho autorovi bylo v době kompozice pouhých 19 let! Kultovní skladbu svého slavného rodáka kongeniálně přednesou rumunští interpreti – mezinárodně úspěšné těleso Arcadia Quartet společně se čtveřicí svých kolegů z Transylvánské filharmonie.

Další info: Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / bezbariérový přístup NEUVEDENOTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top