ARAKAIN SPACE TOUR 2009

ARAKAIN SPACE TOUR 2009

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ARAKAIN SPACE TOUR 2009
Pražská skupina Arakain se na české scéně pohybuje již dlouhých 27 let. O tom, že úspěšně, svědčí celkem 29 vydaných nosičů, kterých se prodalo okolo 750.000 ks. Na svém kontě má tři Zlaté desky za prodej CD, Multiplatinovou desku za prodej DVD ARAKAIN XXV EDEN a Zlatou videonahrávku za ARAKAIN 15.
Arakain je žádanou koncertní kapelou, což dokládá počtem více jak 1600 odehraných vystoupení v tuzemsku i zahraničí a jeho koncerty navštívilo přes 3.000.000 lidí.
O popularitě u fanoušků, ale i uznání odborníků svědčí mnoho ocenění v anketách Video roku, Deska roku, Kapela roku nebo v kategoriích Instrumentalista roku. V roce 2001 obdržela Cenu Hudební akademie Gramy 2000.
Na jaře 2009 vychází novinkové album, které bude již čtrnáctým řadovým a bude podporováno šňůrou koncertních vystoupení.
Jarní část ARAKAIN SPACE TOUR 2009 bude čítat cca 20 koncertů po celé ČR a na Slovensku. Začíná 13.března v KD Zámek v Polné u Jihlavy. Součástí Tour bude také křest CD, který se uskuteční 23.dubna v Praze – v Retro Music Hall.
Páteří repertoárového listu bude hlavně novinkové album a dále také průřez toho nejlepšího z celé historie skupiny. V roli hostů se střídavě představí hardrockoví harcovníci EMPIRE(Praha) a DORIAN GRAY(SK), ale také tři nadějné mladé kapely DYMYTRY, VENEFICA a ASACORR(SK). Návštěvníci se mohou těšit na osvědčený, špičkový zvuk fy WORM MUSIC a také na zbrusu novou scénu, podpořenou profesionální světelnou show.
www.arakain.eu  

Na mapě

Top