ARAKAIN SPACE TOUR 2009

ARAKAIN SPACE TOUR 2009

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ARAKAIN SPACE TOUR 2009
Pražská skupina Arakain se na české scéně pohybuje již dlouhých 27 let. O tom, že úspěšně, svědčí celkem 29 vydaných nosičů, kterých se prodalo okolo 750.000 ks. Na svém kontě má tři Zlaté desky za prodej CD, Multiplatinovou desku za prodej DVD ARAKAIN XXV EDEN a Zlatou videonahrávku za ARAKAIN 15.
Arakain je žádanou koncertní kapelou, což dokládá počtem více jak 1600 odehraných vystoupení v tuzemsku i zahraničí a jeho koncerty navštívilo přes 3.000.000 lidí.
O popularitě u fanoušků, ale i uznání odborníků svědčí mnoho ocenění v anketách Video roku, Deska roku, Kapela roku nebo v kategoriích Instrumentalista roku. V roce 2001 obdržela Cenu Hudební akademie Gramy 2000.
Na jaře 2009 vychází novinkové album, které bude již čtrnáctým řadovým a bude podporováno šňůrou koncertních vystoupení.
Jarní část ARAKAIN SPACE TOUR 2009 bude čítat cca 20 koncertů po celé ČR a na Slovensku. Začíná 13.března v KD Zámek v Polné u Jihlavy. Součástí Tour bude také křest CD, který se uskuteční 23.dubna v Praze – v Retro Music Hall.
Páteří repertoárového listu bude hlavně novinkové album a dále také průřez toho nejlepšího z celé historie skupiny. V roli hostů se střídavě představí hardrockoví harcovníci EMPIRE(Praha) a DORIAN GRAY(SK), ale také tři nadějné mladé kapely DYMYTRY, VENEFICA a ASACORR(SK). Návštěvníci se mohou těšit na osvědčený, špičkový zvuk fy WORM MUSIC a také na zbrusu novou scénu, podpořenou profesionální světelnou show.
www.arakain.eu  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top