AQUA AQUA

AQUA AQUA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Unikátní interaktivní podívaná AQUA AQUA
představí zábavně vzdělávací formou ojedinělé tvory naší planety.

Diváci nahlédnou do zajímavého života lachtanů, aligátorů, tučňáků, želv, hadů a pestrobarevných papoušků Ara. Jde o ojedinělý projekt o délce 100 minut, který v současnosti nedokáže v České republice nabídnout žádný cirkus ani zoologická zahrada.

Vstupenky můžete zaplatit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!
Děti do 3 let zdarma bez nároku na místo

ZTP/P info:
Z technických důvodů nelze do hlediště umístit invalidní vozíček.
Držitelé průkazu ZTP/P a jedna osoba jako doprovod do sektoru Fialový B za 165,- Kč.

POZOR! DRŽITELÉ VSTUPENEK NA DELFÍNI V PRAZE ČI PLAVÁNÍ S DELFÍNY MAJÍ JAKO BONUS A PODĚKOVÁNÍ ZA TRPĚLIVOST NÁROK NAVŠTÍVIT ZDARMA NOVÝ PROJEKT "AQUA AQUA".
Vstupenka na představení DELFÍNI V PRAZE Vás opravňuje ke vstupu na AQUA AQUA v termínu uvedeném na poukazu, který jste obdrželi při Vámi provedené změně termínu. Stejně tak v případě PLAVÁNÍ S DELFÍNY můžete AQUA AQUA navštívit ve Vámi nově zvoleném dni, který je uveden na poukazu.
Pozor! Pro návštěvu AQUA AQUA je třeba u vstupu předložit původní vstupenku i poukaz s výměnou termínu! Po jejich autorizaci Vám však oba dokumenty budou vráceny zpět, abyste je mohli použít na nové termíny DELFÍNI V PRAZE / PLAVÁNÍ S DELFÍNY.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top