APOKALYPSA 32: Techno Energy

APOKALYPSA 32: Techno Energy

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Apokalypsa 10 Years Anniversary
Co všechno jste prožili za posledních deset let? Hodně významných chvil, pár neopakovatelných zážitků, spoustu všedních dní. A pokud jste propadli kouzlu elektronické hudby a tanečním rytmům, určitě jste zažili i Apokalypsu. Tato party dozrála po deseti letech v největší a nejrespektovanější pravidelnou halovou akci nejen v Česku, ale v celé střední Evropě.
Po deseti letech nastal čas na velkou změnu. Apokalypsa míří do speciálně vybudované party-arény, kterou skýtá prostředí supermoderního pavilonu P na brněnském výstavišti. Čekejte skutečně propracovaný příběh, který nás provede celou nocí nejen za pomoci elektronické hudby, ale i designu, multimediálních postupů a těch nejbláznivějších nápadů. A tentokrát doopravdy zažijete skutečnou Apokalypsu!
Celých patnáct hodin prožijete a na vlastní kůži poznáte ničivou sílu čtyř živlů - ohně, vody, větru a země. Propracovaná show vás vtáhne do dějišť světových katastrof se vším všudy - slabší povahy se možná budou bát! Ale tohle všechno je pořád mejdan, i když šílený a ulítlý - takže garantujeme, že všechno dobře dopadne a vám nezbude nic jiného než se vždy s novou chutí vrhnout do tance a oslavovat fakt, že jsme společně na velké párty a je nám skvěle!
Vstupenky: Normal: 599,- / na místě 699,-   /  V.I.P. Deluxe: 999,-
Line-up

A ještě - Pořadatelé přicházejí s další vychytávkou! Na Apokalypsu jedině se zapnutým Bluetooth!
Každý, kdo bude mít na svém telefonu zapnutou funkci Bluetooth, získá do svého telefonu časový lineup celé akce! Služba je samozřejmě ZDARMA!
A pro všechny zvědavce a nedočkavce máme také dobrou zprávu: součástí časového lineupu Apokalypsy získáte do telefonu i oficiální plakát nadcházející speciální edice akce Citadela, která se uskuteční 2.4. 2010 a to i s odtajněním hlavního headlinera!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture APOKALYPSA 32: Techno Energy
picture APOKALYPSA 32: Techno Energy

Na mapě

Top