Detail info
Close

ANDREA BOCELLI

ANDREA BOCELLI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Italský tenorista Andrea Bocelli se po řadě vyprodaných koncertů vrací do pražské O2 areny, kde vystoupí spolu s Českým národním symfonickým orchestrem a vzácnými hosty.

Andrea Bocelli vystupoval za svoji kariéru nejen pro miliony nadšených posluchačů v největších koncertních sálech a operních domech světa, ale také pro papeže, prezidenty i královskou rodinu, a prodal téměř 100 milionů hudebních nosičů. Bocelli je držitelem mnoha ocenění, mj. Zlatého Globu, sedmi Classic Brit Awards a sedmi World Music Awards, šestkrát byl nominován na cenu Grammy a šestkrát na cenu Latin Grammy. Od roku 2010 září jeho hvězda na Hollywoodském chodníku slávy. Přesto zůstává skromným a milým člověkem, který se mimo svoji oslnivou pěveckou kariéru věnuje také nadaci Andrea Bocelli Foundation, jež má za cíl pomáhat sociálně i zdravotně hendikepovaným lidem po celém světě.

Na podzim 2020 Bocellimu vyšlo u značky Sugar/Decca Records nové, dechberoucí album Believe, oslavující sílu hudby a její konejšivý, uklidňující vliv na lidskou duši.

V nejtemnějších časech roku 2020, kdy vrcholila celosvětová pandemie covidu, přinesl tento srdečný, empatický umělec svým posluchačům naději a sílu těžké období překonat symbolickým online přenosem z liduprázdného Milánského dómu. Koncert sledovalo neuvěřitelných 28 milionů lidí po celém světě a Maestro na něj o půl roku později navázal neméně skvostným a divácky úspěšným online vystoupením Believe in Christmas v Teatro Regio di Parma, kde spolu s ním debutovala Bocelliho tehdy osmiletá dcera Virginia písní Hallelujah od Leonarda Cohena.

Balíček VIP Platinum (á 12 500 Kč) obsahuje:
• 1 vstupenka do předních míst v hledišti, nejblíže pódiu
• VIP vstup do areny - Vstup č.2, otevřen od 18:00
• Exklusivní dárek – CD Andrea Bocelli
• Lehké občerstvení, sklenku Prosecca a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje před začátkem představení a během přestávky
• Služby koordinátora a hostesek

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top