ANDREA BOCELLI

ANDREA BOCELLI

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Andrea Bocelli se letos v květnu po téměř třech letech vrací do pražské O2 areny, kde vystoupí spolu s Českým národním symfonickým orchestrem pod taktovkou Marcella Roty. Slavného italského tenoristu na pódiu doprovodí jeho vzácní hosté - skvělá kubánská sopranistka Maria Aleida, toskánská diva Ilaria Della Bidia, barytonista Gianfranco Montresor a cellistka Ayanna Witter-Johnson.

Vzhledem k epidemii koronaviru bylo nutné koncert přesunout. Vstupenky zakoupené na původní termíny (8.1.2022 a 29.5.2021) zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Andrea Bocelli vystupoval za svoji kariéru v největších koncertních sálech a operních domech světa. Je držitelem mnoha ocenění, mj. Zlatého Globu, sedmi Classic Brit Awards a sedmi World Music Awards. Od roku 2010 září jeho hvězda na Hollywoodském chodníku slávy.

Bocelliho nadace ABF vstoupila do partnerství se společností Plus1, díky níž bude ke každé prodané vstupence na kterýkoliv koncert slavného tenoristy automaticky přidána jedna měnová jednotka (euro/dolar/libra atd.), která bude následně převedena na nadaci ABF.

VIP Platinum balíček (12.525 Kč) obsahuje:
* nejlepší místa u podia, vstup speciálním vchodem (Vstup č.2)
* exkluzivní dárek
* sklenku sektu před zahájením koncertu ve VIP prostorách
* přítomnost koordinátora

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Aktuální tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top